Samochód z Francji

Samochód z Francji

13 Sty 2009, 19:16

Witam nie znalazłem takiego tematu więc zakładam nowy, jeśli jest już temat w którym znajde odpowiedź na moje pytania prosze i podanie linka.

A więc lece do Francji po samochód który kupuje od prywatnej osoby i z tego co wiem to musze załatwić tam tablice rejestracyjne (W Export) oraz dokument o tej samej nazwie, a moge to załatwić w prefekturze. Jedynej rzeczy w sumie której nie wiem to jak z miedzynarodowym ubezpieczeniem ktore jest mi potrzebne do przejechania przez Niemcy do Polski. Jeśli ktoś wie to prosze o odpowiedź gdzie we francji moge je załatwić i jaki jest koszt takiego ubezpieczenia i na ile dni ( z tego co moja kuzynka we Francji sie dowiadywała to nie mozna tam tak ubezpieczyć samochodu, osobiście nie chce mi się w to wierzyć bo wkońcu musze jakoś przejechać tym samochodem do Polski) Prosze o jak najszybszą odpowiedź i za pomoc z góry dziękuje.
Pozdrawiam
NoHope
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW E1 i E2 (1991-1993) - samochód elektryczny BMW E1 i E2 (1991-1993) - samochód elektryczny
    Zachęcona pozytywnymi wynikami osiągniętymi przez akumulator NaS firma BMW Technik GmbH otrzymała zamówienie na opracowanie pojazdu elektrycznego od zera, przy założeniu zbadania zalet i wad napędu elektrycznego w ...
    Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi
    Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie Toyota zaprezentuje Aurisa Touring Sports, czyli odmianę kombi kompaktowego modelu, którego druga generacja z sukcesem zadebiutowała w Europie na początku 2013. Przywrócenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      S2020005