Samochód z Holandii do 2,5k eur.

Samochód z Holandii do 2,5k eur.

14 Kwi 2016, 00:42

Witam. Wyjeżdżam do Holandii i muszę tam zakupić samochód dostawczy, który posłuży mi przez kilka dni na miejscu a potem dowiezie do Polski. Budżet to max 2.500eur, silniki do 2.0 co by mnie podatek nie zjadł. jestem w stanie wyhaczyć coś w tej kwocie? Im większe tym lepiej, ale żeby też dało się to potem w miarę szybko sprzedać. W zależności jak się sprawy potoczą, możliwe że będę chciał tym samochodem zrobić jeszcze jeden taki kurs..
Ostatnio edytowany przez mike 14 Kwi 2016, 14:31, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Temat ponownie otwarty na życzenie autora
Zontas
Początkujący

Zdjęcia: 17
Miejscowość: Bielsko-Biała
Prawo jazdy od: 25 01 2010
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Transit
Silnik: 2.0 TDCi
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...
    [C] C4 II 1,6/Focus mk3 1,6/Astra J 1,6/Auris I 1,33/Golf VI 1,6 [C] C4 II 1,6/Focus mk3 1,6/Astra J 1,6/Auris I 1,33/Golf VI 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2011 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 II 1,6 - 120KM - Ford ...

•  
    • Outlander PHEV, Australasian Safari 2014, 5
      Z ulicy na tor - Poznań
      Volkswagen Golf I Cabrio Karmann
      Mitsubishi AR-Concept