Samochód z LPG

Samochód z LPG

01 Maj 2009, 15:09

Witam. Mam pewien problem: czy w samochodzie z LPG można odłączyć na stałe instalację gazową? (chodzi mi o to by móc wymontować butlę)
1/4 MILI
skarbimierz
Początkujący

Miejscowość: Skarbimierz

01 Maj 2009, 18:56

A dlaczego miałoby się nie dać?Butla musi być oczywiście pusta i lepiej żeby to zrobił doświadczony gazownik.Przecież butla to element wymienialny.
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI Funkcja automatycznej jazdy w korkach Audi AI
    Prezentując funkcję automatycznej jazdy w korkach Audi AI, cztery pierścienie pokazały pierwszy na świecie system umożliwiający zautomatyzowaną jazdę na poziomie 3. Podczas jazdy w korku lub w powolnym ruchu na autostradzie, ...
    Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy
    Na europejskim rynku samochody z napędem alternatywnym zdobywają coraz większą popularność i odnotowują kolejne rekordy kosztem modeli z silnikami zasilanymi olejem napędowym. Również w Polsce łączny udział diesli ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeepy, zima, mgła i zachód słońca
      Lorinser SL 500, tył
      Honda Accord, wnętrze
      Summer Cars Party 2009