Samochód za 30tys zł golf 5, audi a3, leon a może inny?

Re: samochód za 30tys zł golf 5, audi a3, leon a może inny?

12 Lip 2010, 14:48

Mi doradzać nie musisz bo to nie ja jestem założycielem tematu, a mówię że nie wierzę bo wcześniej jeździłem tym Passatem bardzo intensywnie i mam pojęcie o spalaniu tego samochodu ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)

Re: Samochód za 30tys zł golf 5, audi a3, leon a może inny?

14 Lip 2010, 12:49

stepien0601 napisał(a):Najlepsza porównywalna z Audi, ale do Audi są droższe części, dlatego też najlepsza :P

Kolego, ale tam masz w dużej mierze te same części, te same co w VW i Skodzie... ochłoń trochę, bo VW nie jest złą marką, ale obecnie trochę się za nie przepłaca imo i lepiej kupić Skodę, bo więcej oferuje za te same pieniądze, a jakość podobna. A co do teorii n.t. najlepszej marki to śmiech na sali, z samych niemieckich marek to VW jest raczej na spodzie listy, a jeszcze jest reszta świata.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP
    Hyundai Santa Fe Nowej Generacji został uznany za najbardziej bezpieczny samochód w swoim segmencie, w ocenie Euro NCAP w 2012 roku. Wyniki we wszystkich kategoriach testowych okazały się najlepsze w klasie, co czyni ...
    Podłącz smartfona w swoim samochodzie - Opel ADAM Podłącz smartfona w swoim samochodzie - Opel ADAM
    ADAM to pierwszy samochód z całkowicie nowym system informacyjno-rozrywkowym firmy Opel, który nie tylko obsługuje smartfony, ale również zwiększa ich możliwości, a tym samym zapewnia jeszcze więcej w ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI