Samochód zabytkowy Warszawa 223

samochód zabytkowy Warszawa 223

12 Kwi 2015, 18:22

Witam, kupiłem zabytkowe auto Warszawę 223 do remontu i chciałem je przerejestrowac na siebie ale nie ma przeglądu bo wyszedł w 2004r .Remont tego auta bedzie trwał jeszcze około 2 lata w takim razie nie może przejsc przeglądu i czy jest jakas mozliwość przerejestrowania bez przeglądu?
piter81
Nowicjusz

Auto: Opel omega b

Re: samochód zabytkowy Warszawa 223

12 Kwi 2015, 21:57

nie,
zgłoś do WK nabycie pojazdu i tyle (nie zgub dokumentów :mrgreen: )
jeśli nie jest na żółtych blachach (a z tego co piszesz nie jest) to pamiętaj o OC
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...
    Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing Lexus LC luksusowe coupe otrzymało pakiet tuningowy TOM’S Racing
    Japońska firma tuningowa TOM’S Racing opracowała zestaw akcesoriów do tuningu luksusowego coupé Lexus LC. Jak można zauważyć na zdjęciach opublikowanych na oficjalnym profilu firmy, dodatki aerodynamiczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light