Samochody Hyundai na potrzeby PŚ w skokach narciarskich

Samochody Hyundai na potrzeby PŚ w skokach narciarskich

08 Sty 2013, 10:32

Hyundai przekazał samochody na potrzeby Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle i Zakopanem. W miniony weekend w Zakopanem, odbyło się oficjalne przekazanie floty 15 samochodów marki Hyundai, będące efektem globalnej współpracy sponsoringowej pomiędzy firmą Hyundai, a Międzynarodową Federacja Narciarską (FIS).

Samochody wykorzystywane będą na potrzeby transportowe zawodników i kadry wspierającej podczas zawodów w Wiśle 09.01.2013 i Zakopanem 11-12.01.2013. Modele, jakie udostępniła firma to: Hyundai Santa Fe nowej generacji, i40 w wersji wagon, nowy i30, nowoczesny SUV ix35 oraz mini busy H1.

Image

"Hyundai po raz pierwszy zdecydował się na sponsorowanie Mistrzostw w skokach narciarskich w ubiegłym sezonie zimowym 2011/2012, podkreślając tym samym swoje zaangażowanie w sponsoring sportowy. Wspieranie tej popularnej nie tylko w Polsce dyscypliny zimowej jest doskonałym uzupełnieniem wizerunku firmy angażującej się w promocję prawdziwych, sportowych emocji" – powiedział Marcin Okrój – Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

źródło: Hyundai
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2813
Zdjęcia: 9930
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bez kichania, kaszlu i łzawienia oczu w samochodzie Bez kichania, kaszlu i łzawienia oczu w samochodzie
    Przez kilka chłodniejszych miesięcy w przewodach i zakamarkach układu klimatyzacji zdążyły zebrać się szkodliwe dla naszego organizmu zanieczyszczenia, grzyby i pleśnie. U wielu ludzi wywołują one takie nieprzyjemne reakcje ...
    Elektryczna jazda bez ładowania z gniazdka Elektryczna jazda bez ładowania z gniazdka
    Brytyjski oddział jednej z wiodących marek zaprosił swoich klientów do przeprowadzenia szeroko zakrojonego testu samochodów hybrydowych. Okazało się, że samochody hybrydowe poruszały się na samym silniku elektrycznym ...

  •