Samochody Hyundai na potrzeby PŚ w skokach narciarskich

Samochody Hyundai na potrzeby PŚ w skokach narciarskich

08 Sty 2013, 10:32

Hyundai przekazał samochody na potrzeby Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle i Zakopanem. W miniony weekend w Zakopanem, odbyło się oficjalne przekazanie floty 15 samochodów marki Hyundai, będące efektem globalnej współpracy sponsoringowej pomiędzy firmą Hyundai, a Międzynarodową Federacja Narciarską (FIS).

Samochody wykorzystywane będą na potrzeby transportowe zawodników i kadry wspierającej podczas zawodów w Wiśle 09.01.2013 i Zakopanem 11-12.01.2013. Modele, jakie udostępniła firma to: Hyundai Santa Fe nowej generacji, i40 w wersji wagon, nowy i30, nowoczesny SUV ix35 oraz mini busy H1.

Image

"Hyundai po raz pierwszy zdecydował się na sponsorowanie Mistrzostw w skokach narciarskich w ubiegłym sezonie zimowym 2011/2012, podkreślając tym samym swoje zaangażowanie w sponsoring sportowy. Wspieranie tej popularnej nie tylko w Polsce dyscypliny zimowej jest doskonałym uzupełnieniem wizerunku firmy angażującej się w promocję prawdziwych, sportowych emocji" – powiedział Marcin Okrój – Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

źródło: Hyundai
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2755
Zdjęcia: 9815
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Policja w Londynie stawia na samochody zasilane wodorem Policja w Londynie stawia na samochody zasilane wodorem
    Historia walki londyńczyków ze smogiem i zanieczyszczeniami powietrza sięga lat 50. ubiegłego wieku. Zaczęło się od ustawy o czystym powietrzu, a w latach 90. zakazano w mieście palić węglem. Dzisiaj poczyniono kolejny ...
    Czy klasyk może być wyposażony w nowoczesne technologie? Czy klasyk może być wyposażony w nowoczesne technologie?
    Właściciele klasycznych samochodów nie zawsze trzymają swoje cacka "pod kocem". Można spotkać również takich, którzy – chcąc wygodnie korzystać z takiego auta na co dzień – wyposażają go w ...

  •