Samochody użwyane na co zwracać uwagę przy zakupie.

Samochody użwyane na co zwracać uwagę przy zakupie.

28 Paź 2008, 22:42

Witam prosze o rady odnosnie na co zwracac uwage podczas zakupy samochodu uzywanego kilku lenieto (4-6 lat) chodzi glownie o samochody zza granicy zeby sie nie wpakowac w jakies dziadostwo
Z gory dziekuje za rady
mrybka
Nowicjusz

Miejscowość: malopolska

Re: Samochody użwyane na co zwracać uwagę przy zakupie.

30 Paź 2008, 11:36

Najlepiej to na wszystko zwracać uwagę i nie łudzić się nadzieją,że auto sześcio letnie nie będzie miało 150 tyś przebiegu(szczególnie diesel). Trzeba patrzeć na zużycie auta w środku,na blachę (czy nie było bite),na silnik.No na wszystko. Najlepiej to oglądać auto z kimś kto się zna(mechanik,blacharz itp.).
v40
Początkujący

Re: Samochody użwyane na co zwracać uwagę przy zakupie.

30 Paź 2008, 23:14

Najprosciej to wjechać na jakąś stacje diagnostyczną, jak sprzedający bedzie miał opory tzn. że z autkiem coś nie tak.

Ja tak kupiłem meganke, zapłaciłem 150zł na stacji, ale gosciu musiał na cenie spuścić jak chciał abym kupił, wybity był prawy wachacz.
kraken20
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czym są masy czynne w akumulatorze? Czym są masy czynne w akumulatorze?
    Jedną z częstszych przyczyn zakończenia żywota akumulatora na skutek jego wadliwej eksploatacji jest spłynięcie mas czynnych z płyt wypełniających wnętrze baterii. Opad mas czynnych objawia się zmętnieniem elektrolitu, a ...
    [D] C5 2,0HDi / Mondeo 2,0TDCi / Insignia 2,0CDTi / Laguna 2,0dCi [D] C5 2,0HDi / Mondeo 2,0TDCi / Insignia 2,0CDTi / Laguna 2,0dCi
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2008r. Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C5 II 2,0HDi - 140KM - Ford Mondeo mk4 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      GTP Light