Samochody z Niemiec - Copart.de

13 Wrz 2023, 17:41

Chcesz zacząć kupować pojazdy powypadkowe na Copart de.? Dobrze trafiłeś! BidUp jest zarejestrowanym, polskim kontraktorem platformy Copart - Deutschland. Nasza oferta skierowana jest do nowych klientów (dotyczy tylko przedsiębiorców), którzy dopiero pragną zacząć przygodę z aukcjami pojazdów powypadkowych. Jesteśmy tu dla Ciebie. Nowym klientom oferujemy zniżki z tytułu opłat przy rejestracji w serwisie oraz pomoc w zakresie użytkowania tegoż serwisu. Co więcej, wyjaśniamy jak licytować, doradzamy jak poruszać się w gąszczu często niejasnych przepisów oraz dodatkowo dla klientów przez nas pozyskanych, oferujemy transport pojazdów aukcyjnych z Niemiec. Kompleksowa pomoc od rejestracji, poprzez zakup i transport.

Pisz: [email widoczny po zalogowaniu]
Dzwoń: 664 611 139, pon - pt, 16:00 - 20:00
http://www.bidup.pl
BidUp
Obserwowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 1
Zdjęcia: 0

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Masz problem z kodem do radia to pisz
    Rozkoduję prawie każde radio. Warunek to muszę znać numer seryjny , najlepiej przysłać wszystkie oznaczenia, znajdujące się na bocznej ściance twojego radia.
    Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...