Scenic 1,8 16V-wysokie obroty

Re: Scenic 1,8 16V-wysokie obroty

09 Gru 2013, 04:53

Migaz napisał(a):artur73 cewki zdiagnozowałem ci na początku sierpnia - szkoda,że tak długo zwlekałeś z ich zakupem -trochę dłużej cieszyłbyś się jazda autem. Współczuję.

Pamiętam pamiętam !!! :)
Za to teraz odkupiłem na "przeczekanie' starą lagunę od znajomych -znajomych :roll: I Ona ma też gaz tyle ,że 7 letni i nie sekwencję (a szkoda). Jestem pozytywnie zaskoczony tym autem,bo naprawdę jest bezawaryjne na razie i ...nic nie ma do wymiany . Tylko na początku od razu nie bawiłem się w półśrodki z lpg,bo czuć było gazem dookoła auta i dałem pomierzyć czujnikiem obszar koło reduktora. Tam już był sygnał na 5%... więc wogóle nie regulowałem ,tylko założyłem nowy reduktor. Spalanie w mieście dla zainteresowanych (Poznań) 13-13,5l lpg (korki),trasa 10,5-11l gazu. Silnik 8 zaworowy na wielopunkcie 2,0.
Tak czy inaczej już postanowiliśmy ze "starą",że jej nie sprzedamy i zostaje nawet jak kupimy auto nr 1. :)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Automotive Brand Contest - nagrody dla Renault Automotive Brand Contest - nagrody dla Renault
    Renault otrzymało 5 nagród w trakcie ceremonii otwarcia Salonu Samochodowego we Frankfurcie w ramach tegorocznej edycji konkursu AUTOMOTIVE BRAND CONTEST. Wyróżnione zostały stylizacje nadwozia modeli Clio, ...
    BMW Zagato Roadster 2012 BMW Zagato Roadster 2012
    BMW Zagato Roadster to eleganckie wcielenie BMW Zagato Coupé, Koncept jest niezwykle trójwymiarowy, szeroki i odznacza się masywnie wyprofilowanym przodem. Przednia sekcja została dynamicznie pochylona i osadzona ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      MINI Clubman Bond Street, tył