SCENIC ^ C-MAX

SCENIC ^ C-MAX

06 Kwi 2009, 09:47

Witam,
jak w tytule szukam wad i zalet wpisanych samochodów z silnikiem DIESLA, finansowo rocznik SCENIC 2002-03; FORD za te same pieniądze 2004r. interesuje mnie kłopotowość aut :-) spalanie praktyczne, bagażnik, jak ktoś wrzuci coś od siebie będę wdzięczny. Chciałbym kupić i jeździć przez dłuższą chwile. Do tego wyboru doprowadziła mnie wyższa pozycja za kierownicą.
Zgóry dzięki za wpisy
cup
Nowicjusz

Re: SCENIC ^ C-MAX

06 Kwi 2009, 11:17

Z tych aut lepszy wybór to Ford ale jeszcze lepszy to Zafira...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

Re: SCENIC ^ C-MAX

06 Kwi 2009, 16:59

scenic 2002-2003 to rozumiem że na starej budzie :)

miałem takiego w silniku diesla 1.9 CDi , 105 KM , jeździ się naprawdę wygodnie , przyspieszenie stoi na bardzo dobrym poziomie , jak już wspomniałeś siedzie się bardzo wysoko za kierownicą , do jego zalet zaliczyłbym jeszcze dzielone tylne siedzenia , bardzo fajna sprawa

na wyposażeniu bardzo często można spotkać klimatyzacje , spalanie 7-8 litrów przy ciężkiej nodze , jeśli jeździsz spacerowo to do 6 może zejdziesz
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...
    SKODA Octavia III generacji to synergia mocy i oszczędności SKODA Octavia III generacji to synergia mocy i oszczędności
    Trzecia generacja SKODY Octavii to festiwal mocy. Przyszły użytkownik ma wybór spośród ośmiu nowoczesnych silników benzynowych TSI i wysokoprężnych TDI Common Rail. Pomimo dużej skali mocy, aż do 180 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      GTP Light