Scenic wymiana skrzyni biegow z 5 na 6-biegowa

Scenic wymiana skrzyni biegow z 5 na 6-biegowa

13 Sie 2010, 19:48

Witam mam scenic 1.5 tdi z 2004r, padla mi synchronizacja miedzy 1 a 2, czy jest mozliwe zeby naprawa byla drozsza niz skrzynia biegow? mechanik mi doradzl abym kupil nowa poniewaz tak jak napisalem naprawa bedzie nieoplacalna. I tu moje pytanie czy mozna wymienic skrzynie w tym samochodzie z 5 na 6 biegowa? Wiem ze skrzynie 6 biegowe weszly dopiero po lifcie i czy orientujecie sie czy nie zmienili wału?
Paok
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silniki Renault Energy F1 w bolidach Caterham F1 Team Silniki Renault Energy F1 w bolidach Caterham F1 Team
    Renault Sport F1 i Caterham F1 Team potwierdzają przedłużenie współpracy w ramach Mistrzostw Świata FIA w Formule 1 na trzy kolejne lata. Od przyszłego sezonu, Caterham F1 będzie korzystać z silników Renault ...
    [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0 [A] C1 I 1,0 / Panda II 1,2 / i10 I 1,1 / Picanto I 1,0 / Splash 1,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód segmentu A - silnik benzynowy o mocy ok. 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2008 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C1 I 1,0 - 68KM - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ścigacze, motory, 2
      2
      Master Truck
      1/4 mili Bemowo