Seat Arona wiązka radaru

Seat Arona wiązka radaru

26 Mar 2019, 00:11

Witam wszystkich :)
Mam pytanie ;) Czy posiada ktoś z was schemat podpięcia wiązki radaru seata arony. Potrzebuje od wtyczki którą podłącza się do radaru po wyczke 4H0 973 713 (to jest wiązka radaru). Ogolnie który konektor(pin) do którego. Sprawa jest taka że ktoś mi urwał wtyczkę którą się wpina do radaru, nową kupiłem w ASO tylko teraz jest problem z podpięciem.
Z góry dziękuję za pomoc.
Tomeczko14
Nowicjusz

Re: Seat Arona wiązka radaru

26 Mar 2019, 08:46

A nie mozesz zasugerować sie radarem obok?
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

Re: Seat Arona wiązka radaru

26 Mar 2019, 09:12

Mam jeden radar na samym środku atrapy w zderzaku. Miałem małą stłuczke samochód stał pod moim domem, ktoś wszedł i odciął wtyczkę . Wiązka do radaru kosztuje 300 zł, a wtyczka 20 zł. Mam wystarczająco przewodów by tą wiązke zarobić do wtyczki na nowo tylko że potrzebuje schemat ktory pin od jednej wtyczki idzie do pinu do drugiej wtyczki.
Tomeczko14
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...

•