Seat arosa

seat arosa

24 Sie 2009, 15:52

witam :)
mam problem.kupilem samochod sprowadzony z niemiec.zalatwilem wszystkie formalnosci.przetlumaczylem: brif,wymeldowanie,umowe.oplacilem akcyze i przy rejestracji okazalo sie ze brakuje brifu.gdzies go zgubilem.co mam teraz zrobic aby zarejestrowac auto?
prosze o pomoc
Michal 25
Nowicjusz

Miejscowość: Niemcy

25 Sie 2009, 21:26

Obecnie nie musisz mieć do rejestracji brief'u tylko dowód rejestracyjny.

Chyba, że Twój niemiecki dowód rejestracyjny jest nowego typu i składa się z dwóch części gdzie część II ma w podtytule Fahrzeugbrief.
Tu można obejrzeć o czym mówię
[link wygasł]

Wtedy jest on oczywiście potrzebny.

Piszesz coś o wymeldowaniu czy to jest Abmeldebescheinigung? takie jak tu?
[link wygasł]

Jeśli tak to rejestracja z tym dokumentem jest utrudniona lecz nie niemożliwa.

Jeżeli będziesz miał kłopoty z rejestracją tego pojazdu to skontaktuj się z tą firmą
[link wygasł]
na pewno pomogą

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz

Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fiat Tipo - kompaktowy sedan Fiat Tipo - kompaktowy sedan
    Fiat TIPO to całkowicie nowy, czterodrzwiowy samochód, stworzony od samego początku jako trójbryłowy sedan, zgodnie z koncepcją "Born to be Sedan ", co pozwoliło wydobyć zrównoważone kształty włoskiego ...
    Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI