Seat Cordoba '94 brak iskry

Seat Cordoba '94 brak iskry

07 Lip 2011, 14:33

Witam!
Mam problem z samochodem.
Seat Cordoba 1994r
samochód pare dni temu mi padł.
podczas jazdy zgasł i nie chciał odpalić rozrusznik kręci jak głupi a nie było iskry cewka była walnięta
lecz wymiana na nową nie pomogła iskry jak nie było tak nie ma. Wgl jakby ta nowa cewka nie podaje napiecia.
Ma ktoś może jakieś pomysły?
Szwagier22
Obserwowany

Re: Seat Cordoba '94 brak iskry

10 Lip 2011, 10:46

Do cewki dochodzii 5 czy 3 przewody? Cewkę wymieniłeś z modułem czy samą, Jak ma się sprawa aparatu a dokładnie cewki wewnątrz aparatu.bezpieczniki sprawdzałeś?
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007) Toyota Corolla E12 T-Sport Compressor (2005–2007)
    W 2004 roku na rynek weszła, zaprojektowana całkowicie od nowa i po raz pierwszy w europejskim biurze Toyoty w Nicei, Corolla E12. W gamie pojawiła się także, najmocniejsza w historii cywilnych Corolli, wersja T-Sport Compressor. ...
    Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio