Seat cordoba poszukuję schematu układu elektrycznego

Seat cordoba poszukuję schematu układu elektrycznego

04 Lis 2010, 19:27

:roll: Witam! Poszukuję schematu układu elektrycznego seat cordoba vario 2000r. 1.4 mpi.Będę wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam :roll:
mufinka
Nowicjusz

Miejscowość: norge

Re: Seat cordoba poszukuję schematu układu elektrycznego

05 Lis 2010, 22:49

Schemat elektryki to ciężki temat nawet w serwisach mają problemy z kablami niby wszystko można z VINu wyczytać a w praktyce okazuję się że coś może być inaczej.Napisz dokładnie jaki model auta i do czego konkretnie potrzebujesz schematua może coś się znajdzie bo instalacja jest często podzielona na konkretne działy np. silnik, klima, oświetlenie, itd.Możesz także spróbować ściągnąć service manual z netu.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: Seat cordoba poszukuję schematu układu elektrycznego

06 Lis 2010, 15:11

chodzi mi o elektrykę mam coś żle podłączone -nie działa regulator lusterek elektrycznych. Kupiłam nowe lusterka i chcę żeby były podłączone do tylnej szyby ,są podgrzewane.Nie działa również centralny zamek,wymieniłam już baterie i dalej nie działa.

[ Dodano: 6 Listopad 2010, 15:23 ]
Poprzedni właściciel wymieniał skrzynkę bezpieczników i nie mam pewności czy dobrze jest wszystko podłączone .Potrzebuję schematu elektryki ,proszę o pomoc.pozdrawiam
mufinka
Nowicjusz

Miejscowość: norge
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna droga do szkoły - to w większości zasługa kierowców Bezpieczna droga do szkoły - to w większości zasługa kierowców
    Wakacje już się skończyły i wkrótce uczniowie wrócą do szkoły. Bardzo ważne jest to, by docierali tam cali i zdrowi. Niestety, w Polsce statystycznie każdego dnia kilkoro dzieci w wieku 7-14 lat zostaje rannych ...
    Rambler Marlin Rambler Marlin
    Rambler Marlin - samochód osobowy klasy średniej produkowany pod marką AMC (American Motors Corporation) w latach 1965–1967. Jedyną dostępną opcją nadwoziowa był 2-drzwiowy fastback, napęd przenoszony był na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda