Seat Ibiza 6L zamek centralny nie reaguje na pilota.

12 Lis 2018, 03:04

Witam jestem posiadaczem Seata Ibizy 6L 1.9 TDI i od jakiegoś czasu nie działa mi zamek centralny przez pilota, wymieniłem baterie na nową z myślą że błąd leży u pilota ale dalej nic, dioda na pilocie się świeci a zamek czasem się otworzy a zazwyczaj nie reaguje,przez zamykanie kluczem zamek zamyka się i otwiera bez problemu wraz z bagażnikiem. Proszę o porady i udzielania się w temacie, pozdrawiam!
Mardixx
Nowicjusz
 
Posty: 12

12 Lis 2018, 22:41

może uszkodzony jest pilot lub poprostu rozkodowany
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

12 Lis 2018, 23:27

Masz może pojęcie kolego, jak zakodowac pilot lub jak sprawdzić czy jest uszkodzony?
Mardixx
Nowicjusz
 
Posty: 12

19 Lis 2018, 15:25

Mardixx napisał(a):Masz może pojęcie kolego, jak zakodowac pilot
Tu masz instrukcję od kolegi @Kao z forum ibiza-6l-centralny-zamek-vt111872.htm#p730641 Jest tam opisane jak to zrobić.
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus IS 430 - prekursor serii F
    Był 2003 rok, w kalifornijskim Huntington Beach ekipa mechaników Rod Millen Special Vehicles przygotowywała pokazowy egzemplarz Lexusa IS do targów SEMA. Ostatecznie z warsztatu wyjechał sportowy sedan z V-ósemką ...
    Nowe systemy bezpieczeństwa od Volvo
    W pełni zautomatyzowana jazda w korku, ograniczenie kolizji na skrzyżowaniach oraz redukcja do zera kolizji z udziałem zwierząt – to najnowsze projekty w dziedzinie bezpieczeństwa, nad którymi pracuje Volvo. ...