Seat ibiza 95r - opinie

[Seat ibiza 95r] - opinie

07 Lut 2007, 11:36

witam, auto kupuje i nie moge kupic, ale nic to mialem kilka szans gdzeie auto prawie na podworku mi wjechalo ale co z tego jak musialbym dolozyc odrazu do niego ok 1tys zl, ja jestem swiadom ze bede musial wlozyc w jakiekolwiek autko ale nie odrazu tyle:)
wracajac do watku, przegladalem sobei seatat, jego wyglad mi sie podoba i ponoc silnik od VW:) z tego co wiem VW to zajebista firma, jednak golfy mi sie nie podobaja:( chyba ze 4i5 ale nie3) i tak lookam seaciki co mozecie o nim powiedziec a dodam ze za 1400cm3 bede placil tyle co za punciaka 1,2 czy polowke 1.0 wiec co wy na to?

jakeis rady moze ktos ma cos podobnego i opinie jego poznam?

a dodac musze ze na uato mam przeznaczone 8tys tylko ze w tym chcialbym przerejestrowanie, wymiana plynow i rozrzadu, oraz rate za OC. pozdrawiam
YABU
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

5 milionów samochodów hybrydowych Toyoty i Lexusa na świecie 5 milionów samochodów hybrydowych Toyoty i Lexusa na świecie
    Toyota Motor Corporation z siedzibą w Tokio ogłosiła, że skumulowana sprzedaż samochodów hybrydowych na świecie przekroczyła 5 milionów egzemplarzy. W dniu 31 marca 2013 roku liczba ta wynosiła 5.125 miliona ...
    Jak przygotowano Toyotę GT86 do programu Top Gear? Jak przygotowano Toyotę GT86 do programu Top Gear?
    Nowa Toyota GT86 została obsadzona w roli samochodu dla celebrytów w programie Reasonably Fast Car firmowanym przez Top Gear. Żeby samochód dobrze się spisał na słynnym torze testowym Top Gear, Toyota postanowiła ...

•