SEAT IBIZA III - świece żarowe

SEAT IBIZA III - świece żarowe

29 Gru 2017, 23:49

Witam,

Jestem kompletnie zielony w tych sprawach dlatego wedlug niektorych pytania moga byc banalne, glupie...

Potrzebuje wymienic swiece zarowe w samochodzie Seat Ibiza 1.4TDi (6L).
Moje pierwsze pytanie to ile swiec jest w takim silniku?
Szukajac swiec widze rozne wymiary np dlugosc calkowita rozni sie do 3mm, glebokosc zabudowy rowniez sie rozni..

Prosze o pomoc, bede wdzieczny.

Pozdrawiam!
krzkru
Nowicjusz

Auto: Seat Ibiza III
Silnik: 1.4 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

Re: SEAT IBIZA III - świece żarowe

31 Gru 2017, 08:59

To silnik 3 cylindrowy,masz 3 swiece,wybieraj Beru i kup sobie paste ceramczna Febi do przesmarowania gwintu.Pytasz o dlugosc? Nikt tego nie wie,musisz wykrecic sobie jedna swiece,zmierzyc i wtedy zamawiac.Gdy ja zamawiam np.klocki ham tyl do swojego samochodu,gdybym nie wiedzial jakie sa,to nie moglbym kupic,bo przychodza dwa rodzaje i tak to jest z tym autami,ten sam rocznik,model a czesci moga nie pasowac.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Supra - pięć generacji Toyota Supra - pięć generacji
    Toyota zaprosiła właścicieli oraz największych fanów klasycznych modeli Supry na zamkniętą imprezę z udziałem Tetsuyi Tady, twórcy Supry piątej generacji. Główny inżynier najnowszego sportowego coupe ...
    BMW X4 M40d - dynamiczne proporcje i atletyczne kształty BMW X4 M40d - dynamiczne proporcje i atletyczne kształty
    Nowe BMW X4 demonstruje swój indywidualny charakter poprzez istotnie zwiększoną dynamikę jazdy, oryginalny, sportowy wygląd zewnętrzny, jeszcze bardziej szlachetne wnętrze premium oraz nowoczesne systemy wspomagające ...

•  
    • Seat Ateca Cupra
      Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, 9
      VW T-Roc R-Line, tył
      Citroen DS Divine Concept, tył