Seat Ibiza Nie odpala przy wysokich temperaturach

Seat Ibiza Nie odpala przy wysokich temperaturach

17 Kwi 2018, 21:32

Witam,
mam ostatnio problem z autkiem, gdy robi się cieplej i samochód stoi w słońcu to nie odpala Muszę pokręcić z 3 -4 razy dopiero rusza. Jak jest chłodniej albo stoi w cieniu to problemu nie ma, także zimą nie miałem problemu odpalał za pierwszym razem. Miał może ktoś taki problem????
Byłem w autoryzowanym serwisie seata ale nie wiedzieli żadnego problemu. Z góry dzięki za sugestie.
Pozdrawiam
naksoos
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 03 2001
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Ibiza
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Seat Ibiza Nie odpala przy wysokich temperaturach

17 Kwi 2018, 21:39

Na pierwszy rzut czujnik temperatury silnika sprawdzić można, a do tego jakaś diagnostykę czy nie wywali błędów.
gruber99
Zaawansowany

Zdjęcia: 0
Auto: Benzyna i Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie? Jazda pod prąd! Jak reagować na takie zachowanie?
    Choć jazda pod prąd nie należy do najczęstszych przyczyn wypadków, to jej skutki bywają bardzo poważne, ponieważ może ona prowadzić do zderzenia czołowego. Czasem jazda niezgodnie z kierunkiem ruchu bywa efektem nieuwagi, ...
    Jak dzięki oponom zmniejszyć hałas w samochodzie? Jak dzięki oponom zmniejszyć hałas w samochodzie?
    Hałas w przypadku ogumienia spowodowany jest przez tarcie oraz częstotliwość drgania opony i powietrza w niej. Zewnętrzny hałas toczenia jest parametrem szczególnym, ponieważ decybel (dB) jest jednostką logarytmiczną ...

•  
    • Podświetlona deska i licznik, kierownica
      Man Trucknology RoadShow, ciągnik balastowy
      BMW X4 M40d, bok
      Zdalnie sterowane modele RC