Seat Ibiza SportCoupe

Seat Ibiza SportCoupe

13 Lip 2018, 01:59

Witam posiadam Seata Ibize Sportcoupe z 2011r w której seryjnie znajdują się felgi o dokładnym rozmiarze 17r ET 43 z oponami ( 215/40). I teraz moje pytanie chciałbym zmienić felgi na większe 18 r Et 35 ([link wygasł] )
Może ktoś na forum miał kiedyś podobny problem czy felgi o takim rozmiarze będą pasować ? i jeśli tak to jaki rozmiar opon najlepiej wybrać
saweo
Obserwowany

Re: Seat Ibiza SportCoupe

13 Lip 2018, 13:21

saweo napisał(a):w której seryjnie znajdują się felgi o dokładnym rozmiarze 17r ET 43 z oponami ( 215/40).
Jaką szerokość mają te felgi?

saweo napisał(a):chciałbym zmienić felgi na większe 18 r Et 35
Te mają szerokość 7,5J i pewnie będą szersze od tych co masz aktualnie ale powinny pasować bo z tego co wiem wchodzą tam felgi do szerokości 8J.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam

Re: Seat Ibiza SportCoupe

12 Lis 2018, 17:36

Spokojnie wejdzie 7,5 cala.
Jeżeli chodzi o Japan Racing to polecam Bz Tech to chyba największy dealer u nas w kraju z tymi felgami i nie tylko.
Ostatnio edytowany przez Kao, 12 Lis 2018, 21:36, edytowano w sumie 1 raz
Powód: regulamin IV.4.e
Kaspersky14
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Burza, wiatr, deszcz i grad - trudne warunki drogowe Burza, wiatr, deszcz i grad - trudne warunki drogowe
    Gwałtowne burze, porywisty wiatr oraz obfite opady deszczu czy gradu to warunki pogodowe, jakie mogą spotkać na drodze każdego kierowcę. Uważajmy na nie zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, kiedy pogoda bywa bardzo zmienna. ...
    Toyota tworzy nową firmę do tuningu i akcesoriów Toyota tworzy nową firmę do tuningu i akcesoriów
    Toyota połączy firmy Toyota Technocraft, J-TACS Corporation i Toyota Modellista International w jedno przedsiębiorstwo. Wszystkie trzy ośrodki zajmują się tuningiem oraz opracowywaniem części do modyfikacji samochodów ...

•