Seat Ibiza SportCoupe

Seat Ibiza SportCoupe

13 Lip 2018, 02:59

Witam posiadam Seata Ibize Sportcoupe z 2011r w której seryjnie znajdują się felgi o dokładnym rozmiarze 17r ET 43 z oponami ( 215/40). I teraz moje pytanie chciałbym zmienić felgi na większe 18 r Et 35 ([link wygasł] )
Może ktoś na forum miał kiedyś podobny problem czy felgi o takim rozmiarze będą pasować ? i jeśli tak to jaki rozmiar opon najlepiej wybrać
saweo
Obserwowany

Re: Seat Ibiza SportCoupe

13 Lip 2018, 14:21

saweo napisał(a):w której seryjnie znajdują się felgi o dokładnym rozmiarze 17r ET 43 z oponami ( 215/40).
Jaką szerokość mają te felgi?

saweo napisał(a):chciałbym zmienić felgi na większe 18 r Et 35
Te mają szerokość 7,5J i pewnie będą szersze od tych co masz aktualnie ale powinny pasować bo z tego co wiem wchodzą tam felgi do szerokości 8J.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

5 technologicznych ciekawostek w wodorowej Toyocie Mirai 5 technologicznych ciekawostek w wodorowej Toyocie Mirai
    "Mirai" po japońsku znaczy "przyszłość". To nie przypadek, że Toyota nadała taką właśnie nazwę swojemu pierwszemu modelowi zasilanemu wodorem. Mirai nie emituje żadnych spalin ani zanieczyszczeń, a jego napęd pracuje bardzo ...
    Jak wydostać się z tonącego auta? Jak wydostać się z tonącego auta?
    Samochód, który wpadnie do wody znika pod jej powierzchnią w ciągu około 60 sekund, przy założeniu, że drzwi pozostają zamknięte. To czas na wydostanie się z wody pasażerów. Po otwarciu drzwi woda zalewa ...

•  
    • Chevrolet Corvette C5, 1-8 mili
      Mazda 323F BA
      Volkswagen Crafter 4MOTION, TDI
      Summer Cars Party 2010