Seat Leon 1.8 125 km LPG Polski Salon

Seat Leon 1.8 125 km LPG Polski Salon

26 Wrz 2018, 08:01

Tutaj fotki: https://drive.google.com/drive/folders/1bzXJ6Rx1tq1olCOthUlv2zBwKk0CWYsB

Witam.

Na sprzedaż mam Seat'a Leona 1 z bezkolizyjnym silnikiem 1.8 o mocy 125 km, z 2001r., z założoną instalacją gazową. Przebieg jest oryginalny i wynosi 215 000 i rośnie, samochód użytkowany na codzień. Auto zostało zakupione w Polskim salonie. Jest w 100% bezwypadkowe - nie brało udziału w żadnej kolizji i wypadku. Nic się z nim nie dzieje, nigdy nie odmówiło posłuszeństwa.

Auto jest regularnie serwisowane, przez poprzednich właścicieli było serwisowane w ASO. Do samochodu posiadam mnóstwo papierów z jego serwisowania (zdjęcia w linku) , począwszy od pierwszego właściciela. Olej wraz z filtrami wymieniany co 10/15 tyś. kilometrów.

Auto ma ważne opłaty. Przegląd techniczny na nowych zasadach przeszedł bez problemu.
Ubezpieczenie oraz przegląd ważne przez rok.
Gaz wbity w dowodzie rejestracyjnym.

W ostatnim czasie samochód przeszedł większy serwis:

Zostało wymienione:
- kompletne sprzęgło,
- sprężyny,
- regulacja instalacji gazowej,
- komplet świec zapłonowych,
- wszystkie filtry wraz z olejem silnikowy,
- linka hamulca ręcznego,
- amortyzatory przednie ( Kayaba - nie żadne chińczyki )
- poduszki amortyzatorów,
- końcówki drążków kierowniczych,
- płyn chłodniczy,
- nowe opony letnie Uniroyal Rainsport 3 z 2 letnią gwarancją ( przejechane może 1000 km )
- ustawiona zbieżność,
- i parę innych rzeczy , o których mogłem zapomnieć,

Wszystkie szyby są z tego samego rocznika. Posiadam 2 kluczki oraz piloty.
Lakier w bardzo dobrym stanie. Posiada drobne ślady użytkowania. Trzeba mieć na uwadze , że nie jest to samochód nowy.
Wnętrze auta w bardzo dobrym stanie, czyste, w aucie nie było palone i nie było przewożonych zwierząt.

Samochód jest wyposażony w ekonomiczny silnik 1.8 125 km, który jest jedną z najlepszych jednostek napędowych z grupy VAG, oraz instalacje gazową na podzespołach:

- sterownik Auto-Gaz Centrum COMPACT,
- reduktor KME,
- wtryskiwacze Hercules,
- butla STAKO 53 litrów (wchodzi 37 l )
- wlew gazu ukryty pod klapką,
Dokładniejsze dane mogę podać telefonicznie. Posiadam wszystkie dokumenty do wglądu.

Wzorowo pracuje na gazie, nie ma ubytku mocy, szarpania czy też przerywania przy przyspieszaniu itp. Działa na obu paliwach tak samo. Spalanie gazu kształtuje się na poziomie od 8L do 11L /100km, w zależności od stylu jazdy. Na pełnej butli robię około 400.

Do samochodu dorzucam dwa komplety opon - wspomniane nowe opony letnie na oryginalnych alufelgach 15", oraz opony zimowe na felgach stalowych 15".

Samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego.

Cena: 12 000 tyś.
Panik
Początkujący

Auto: Nie mam

Re: Seat Leon 1.8 125 km LPG Polski Salon

15 Paź 2018, 08:37

Nowa cena: 11.500 do negocjacji
Panik
Początkujący

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus ES po tuningu TRD Lexus ES po tuningu TRD
    Nowy Lexus ES zadebiutował oficjalnie dopiero pół roku temu, a japoński oddział Toyota Racing Development przygotował już kilka interesujących elementów pozwalających na zarówno optyczny, jak i mechaniczny ...
    Mitsubishi Global Small to Mitsubishi Space Star w Europie Mitsubishi Global Small to Mitsubishi Space Star w Europie
    W związku z niespodziewanymi kwestiami prawnymi, związanymi z prawami handlowymi do znaku "Mirage" w Europie, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zdecydowała o nadaniu nowej nazwy na Starym Kontynencie modelowi Global ...

•