Seat Leon - kupno, informację na start.

Seat Leon - kupno, informację na start.

12 Maj 2017, 23:05

Witam wszystkich!
Otóż prawko zdane, powoli przymierzam się do zakupu samochodu i wybór najprawdopodobniej padł na Seat Leon I. Coś mnie w tych samochodach urzekło.
Teraz jednak mam pytanie, bo wiadomo...każdy inny model podoba mi się bardziej, ten silnik, ten kolor, ten przebieg itd i naprawdę ciężko podjąć jakikolwiek wybór.
I teraz mam pytanie do Was, jak to jest z tymi Leonkami chodzącymi po 6000 zł? Budżet mam 10 000 zł, ale nie będę szukać oferty, aby koniecznie wydać całość.
Wydaje mi się oczywiste, że jeśli ktoś śpiewa sobie za samochód 9000 zł to będzie on miał w czymś przewagę nad tymi za 6000 zł, ale tak czy siak nie ma co się spodziewać fajerwerków po samochodach 2001 rocznik - nie chcę nawet fajerwerków na początek :P
I teraz drodzy forumowicze, powiedzcie mi czy jest sens w ogóle patrzeć na te Leonki za 5,500 zł, 6000 zł?
Pozdrawiam.
MaestroGoku
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 05 1999
Auto: Nie mam

Re: Seat Leon - kupno, informację na start.

14 Maj 2017, 08:40

MaestroGoku napisał(a):, powiedzcie mi czy jest sens w ogóle patrzeć na te Leonki za 5,500 zł, 6000 zł?
w zasadzie tyle powinna wynosić realna cena za taki rocznik. A jaki silnik chcesz??? Bo tutaj będzie spora rozbieżność cenowa. Jak benzyna to sama czy gaz???
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę

Re: Seat Leon - kupno, informację na start.

14 Maj 2017, 13:55

Cena zależy od silnika ( było 7 silników benzynowych i 5 Diesla. Diesla wszystkie 1,9, w tym jeden SDI, a cztery TDI. Oprócz tego cena jest uzależniona od wresji wyposażenia, a było ich aż 7.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota FJ Cruiser w stylu retro Toyota FJ Cruiser w stylu retro
    Wśród fanów aut terenowych jest grupa, która jednocześnie darzy sentymentem klasyki gatunku i ceni komfort nowoczesnej motoryzacji. Do tych kierowców adresowane są modele w stylu retro, takie jak ...
    Jak kupić auto - kilka przydatnych wskazówek Jak kupić auto - kilka przydatnych wskazówek
    Zakup samochodu to ważna inwestycja, wymagająca namysłu. Przyszli właściciele nowych czterech kółek niejednokrotnie stają w takich momentach przed wielkimi dylematami, które nie sprowadzają się tylko do wyboru ...

•