Seat Leon z roku 2010 - brak mocy

10 Mar 2019, 15:50

witam mam problem z mocą w moim aucie 1.6tdi rok 2010 seat leon wyskakiwalo ze zatkany dpf zostal wyczyszczony zamontowany i nadal brak mocy.Macie jakies porady :?:
bolo1977
Nowicjusz
 
Posty: 3

11 Mar 2019, 14:45

Sprawdziłeś błędy po czyszczeniu DPFa? Były jakieś?
Trzeba sprawdzić turbinę, ciśnienie doładowania warto by było podjechać żeby ktoś podpiął się z odpowiednim interfejsem i posprawdzał co tam się dokładnie dzieje.

Taj mocy brakuje na wszystkich biegach w całym zakresie obrotów czy są jakieś wyjątki?
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

11 Mar 2019, 23:26

witam udało mi sie ogarnąć temat ale tak było na każdym biegu.Auto jezdzi teraz ok choć było ciężko wykasować błąd tego dpf wyskakiwał cały czas stały błąd w którym pokazywał parametry zapchanego dpf zacząłem wypinać i wpinać kostki od czujników dpf a tu niespodzianka zniknął błąd auto jezdzi ale przy dodawaniu ostro gazu słychac jak wtryski trzaskają nie podoba mi sie to
bolo1977
Nowicjusz
 
Posty: 3

30 Mar 2019, 19:31

Witam wszystkich mam znowu problem juz nie mam pomyslow kasa ucieka a nikt nie umie normalnie stwierdzic problemu tylko moze to moze tamto tu 200zl tam 300 itd mi brakuje juz sil chyba bede go sprzedawal a konktetnie chodzi o te stuki w trakcie do dawanie gazu napewno sa to wtryski ale co dalej macie jakies porady ogolnie chodzi dobrze śmiga jak nowy ale stuki sa nie do zniesienia...
bolo1977
Nowicjusz
 
Posty: 3

16 Kwi 2019, 23:50

Jedz do aso to Ci zrobia raz a porzadnie, moze tanio nie bedzie ale nie ma czegos takiego ze zaplacisz za naprawe a problem bedzie nie rozwiązany
Raziel11
Stały forumowicz
 
Posty: 1449
Zdjęcia: 20
Miejscowość: Wałbrzych
Prawo jazdy: 21 03 2016
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat Leon 1P / Cupra R
Silnik: 1.6 MPI / 2.0 TSI
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna