Seat Toledo 1.6

Seat Toledo 1.6

19 Cze 2015, 15:55

Witam, od jakiegoś czasu szukam pierwszego auta, początkowo wybór padł na Hondę Civic VI, niestety poszukiwania nie przyniosły ciekawych rezultatów.
Następnie zacząłem szukać wśród Seatów ( głównie Ibiza ), aż do momentu kiedy natrafiłem na Seata Toledo II ( link zamieszczam poniżej ).
Na czym zwrócić szczególną uwagę przy zakupie takiego Seata ?
Zależy mi głównie na tym aby auto było proste, nie musi mieć super wyposażenia, do tego łatwe i tanie w naprawach oraz ekonomiczne.
Myślicie że taki Seat nada się na pierwsze autko ? Pozdrawiam.

[link wygasł]
bodzio092
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 11 2011
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: Nie mam

Re: Seat Toledo 1.6

23 Cze 2015, 12:31

wg mnie dobry wybór
Matari
Nowicjusz

Auto: Opel Corsa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

System wypożyczania samochodów na minuty w Warszawie System wypożyczania samochodów na minuty w Warszawie
    Bezobsługowy system wypożyczania samochodów na minuty, który już od 3 lipca dostępny jest w Warszawie. Może z niego skorzystać każda osoba, która posiada prawo jazdy przynajmniej rok oraz kartę bankomatową. ...
    Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku
    W przyszłym roku czekają nas zmiany opłat w stawkach za przeglądy na stacjach kontroli pojazdów. Od maja 2018 roku przewidywane są spore podwyżki i o nich napisze poniżej, a w związku z uwolnieniem cen będą one mogły ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009