Seat Toledo 2

Seat Toledo 2

23 Kwi 2011, 18:15

Witam
Posiadam Seata Toledo 2 z 1999 roku. Silnik 1.6 SR. Podczas wyciagania miarki oleju wyciagnał sie bagnet z cała osłona plastikowa i ta metalowa z bloku. Gdy ja wsadziłem na miejsce zauwazyłem ze ona jest luzna i bez problemu mozna wyciagnac ja z powrotem do góry. Jakie jest orginalne zabezpieczenie zeby przy wyciaganiu bagnetu nie wyciagała sie cała osłona ( ta plastikowa i metalowa)???

[ Dodano: 25 Kwiecień 2011, 17:37 ]
Pomoze ktos???
malarki
Początkujący

Miejscowość: kraków

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0 [C] Mazda 3 I 2,0 / Lancer VIII 1,8 / Jetta A5 2,0 FSI / S40 II 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 150KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007r. Wytypowane modele do zestawienia: - Mazda 3 I 2,0 - 150KM - Mitsubishi Lancer ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI