Seat Toledo I Problem z kontrolkami

19 Mar 2007, 23:02

Witam!!!

Mam ogromny problem z kontrolka mi. Od momentu włączenia silnika i przez całą jazdę non stop palą sie kontrolki temperatury oraz ciśnienia oleju. Czasami przy bardzo spokojnej jeździe gasną i wszystko jest oki. Natomiast przy troszkę agresywniejszej włącza sie alarm. Podobno to problem ze spaloną płytką w liczniku. Czy ktoś wie co to za płytka i czy można ją wymienić czy też trzeba wymieniać cały licznik.

PS.
z czujnikami jest wszystko w porządku.
mariusjamal
Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin
  • 19 Mar 2007, 23:19

uszkodzony licznik-naprawa lub wymiana
    Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
    grzestv
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
    Auto: nie mam

20 Mar 2007, 10:48

grzesty najwyrażniej się nudzisz z ciebie fachowiec jak z koziej................... daj ludziom spokój
    kodyl
    Nowicjusz

20 Mar 2007, 18:24

czyżbyś krokodylu miał inny pogląd na ten problem?
    jaka jest twoja teoria? i w jakim szczególe tkwi diabeł?
    mariusjamal
    Nowicjusz

Miejscowość: Szczecin

22 Mar 2007, 02:01

kodyl napisał(a):grzesty najwyrażniej się nudzisz z ciebie fachowiec jak z koziej................... daj ludziom spokój

HMM...
    ciekawe,natomiast po twoich raptem 3 postach na tym forum co ja mam myśleć o TOBIE- lamer co nie ma pojęcia o autach.

a za takie posty narazie ostrzeżenie,a jak nie pomoże to ban.
    pozdro 8)
    Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
    grzestv
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
    Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

KONKURS WAKACYJNY 2021 - Mamy dla Was karty podarunkowe Allegro
    Konkurs wakacyjny 2021 dla aktywnych użytkowników naszego forum (konkurs trwa do 1 września włącznie). Mamy dla Was Karty podarunkowe Allegro! Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, ...
    Porsche 550 Spyder
    Tworząc Porsche 550 Spyder, projektanci niemieckiej marki nie zaprzątali sobie głowy wyglądem. Zadaniem tego niewielkiego auta było po prostu wygrywanie wyścigów. Pomóc w tym miał 1,5-litrowy bokser umieszczony ...

•