Seat toledo II vs audi a4

seat toledo II vs audi a4

25 Lut 2009, 17:08

koledzy interesuje mnie w ktorym samchodzie jest wiecej miejsca przede wszystkim z tylu?Przestronniejszy jest seat toledo II czy audi a4 po lifcie?o bagaznik bardzo mi nie chodzi raczej o wnetrze.z gory dzieki
zizel
Nowicjusz

Re: seat toledo II vs audi a4

26 Lut 2009, 14:11

mniej wiecej sa rowne ale ja wybralbym toledo
artek1993
Początkujący

26 Lut 2009, 14:18

ja również wziąłbym toledo a co do miejsca z tyłu to bardzo porównywalnie
Firma Mar-car zajmujemy się handlem samochodami używanymi . Wiecej info priv lub gg
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

26 Lut 2009, 18:59

Jest jeszcze Toyota Avensis I ktora moze nie deklasuje Audi ale jest lepsza o poł głowy!Gdybym mial wybierac natomiast miedzy tymi dwoma to wskazalbym tez na Toledo ale tylko przez wzgląd na koszty zakupu.Ja kupiłbym Toyotę AVENSIS I,nie sadze by byla mniej obszerna z tyłu.Mam sasiadke ktora pracuje w salonie TOYOTY znajdujacym sie u nas we wsi,kupila te Toyote wtedy gdy weszla na rynek ,od tylu lat nie mysli zmieniac modelu na inny ,bo ten samochod jest po prostu niesamowicie udany!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu na głodzie Prowadzenie samochodu na głodzie
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...
    Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009