Seat Toledo Jaka instalacja gazowa?

19 Maj 2007, 10:48

Witam,

Mam w planie założenie inst. gazowej do Seata Toledo 1.6 8 zaworów z 1999 roku. Jaką polecacie? Oczywiście nie za 1500zł. :D


Pozdrawiam.

Przemek.
Przemo329
Nowicjusz
 
Posty: 12

19 Maj 2007, 14:20

:D Zdecydowanie należy założyć sekwncyjny wtrysk gazu, nawet, jeśli masz wtrysk benzyny jednopunktowy; Cena przekroczy z pewnością 2500zł. Najlepiej BRC, ew.LandiRenzo :wink:
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań

20 Maj 2007, 10:54

malken doi jednopunkta nieda się założyć sekwencji ponieważ nie będzie sterowania pazastałymi trzema wtryskami

a jeżeli chodzi o dobrą sekwencje to ja polecam stag-a 300

zakładam to od półtora roku nieprzerwanie po kilka w tygodniu i nic naprawde się niedzieje poza wymaganymi regulacjami

cena około 2400 zł

pozdrawiam
macar
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: częstochowa

22 Maj 2007, 14:39

macar: zdecyduj się: można, czy nie, założyć sekwencję do jednopunkta - jak piszesz, bo dalej - z rozpędu chyba zachwalasz się z montażem sekwencji, a z postu wynika, że tu czy tam - wszystko dobrze działa. To jak to w końcu jest?
Napisałem o sekwencji, bo jeśli "przemo329" nie założy za 1500, to niech zakłada za więcej...?
Nie wiedzieć - też radość!
malken
Aktywny
 
Posty: 250
Miejscowość: Poznań

22 Maj 2007, 22:17

SEKWENCJI NIEDA SIĘ ZAŁOŻYĆ DO JEDNOPUNKTA !!!!

A POZA TYM PRZEMO NIE NAPISAŁ CZY MA JEDNO CZY WIELOPUNKTA
macar
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: częstochowa

24 Maj 2007, 13:00

macar: :evil: ...co nie znaczy, że musisz się wydzierać! Nie napisał też, że ma wielopunkta :wink:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zniżki na ubezpieczenie OC samochodu - jak je zdobyć?
    Zakłady ubezpieczeń przy kalkulacji ceny ubezpieczenia OC biorą pod uwagę wiele czynników. To od nich uzależnione jest to, ile zapłacisz za OC. Jednym z ważniejszych czynników, jakie mają znaczenie, są zniżki ...

26 Maj 2007, 00:25

Panowie w 1999 roku w Seacie nie było monowtrysku :!: :!: :!:
KOLEKTOR PLASTIKOWY=WTRYSK GAZU :!: :!: :!:
A SEKWENCJI NIE DA SIĘ ZAŁOŻYĆ DO MONOWTRYSKU :!: :!: :!: -a kto tak twierdzi jest COPPERFIELD
PZDR
Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 754
Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam

26 Maj 2007, 10:19

:oops: Podobno pisanie dużymi literami na forach, to krzyk? I kto to robi??? :roll:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina

30 Maj 2007, 22:56

a, to jeżeli duże litery to krzyk to ja bardzo przepraszam

niewiedziałem

sorki
macar
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: częstochowa

31 Maj 2007, 06:27

macar: :D Dzięki za reakcję nt dużych liter; post akurat był skierowany do moda grzestv... :wink:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina

08 Cze 2007, 07:59

Widocznie jakbyście rozmawiali na żywo to Grzestv powiedział by to wyższym tonem, i zapewne dlatego więc pozwolił sobie klepnąć duże literki :wink: Nie jest powiedziane, że na forum nie można napisać postu dużymi literami.
Pozdro.
Tuningowi diesli - NIE
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska

08 Cze 2007, 08:40

arek_89: Niepisanie dużymi literami, bo to wyraża krzyk, należy do podstawowego kanonu pisania na forach - jakie by nie były. Nie musisz od razu bronić grzestv, bo w takim razie o Was obu nieciekawie to świadczy, Kolego. :twisted:
... miłujcie swoich nieprzyjaciół...
czerepach
Aktywny
 
Posty: 299
Miejscowość: Mosina