Seat toledo problem z olejem

seat toledo problem z olejem

28 Gru 2010, 23:39

Postanowiłem sprawdzić olej.Okazało się,że poziom jest niski.Sprawdziłem jeszcze raz a tam sahara.Kontrolka nawet nie mrugnęła nigdy.Sprawdziłem po godzinie postoju i zero.Czy to już po moim aucie? Na tym oleju jest przejechane około 8000.
zajac
Nowicjusz

Miejscowość: Zamoście

Re: Seat toledo problem z olejem

29 Gru 2010, 08:19

Chociaż bagnet się nie macza to i tak w misce jest jeszcze trochę oleju. Co do tego czy masz po silniku to żadnej diagnozy nikt tu nie postawi, ale skoro 8tkm i oleju nie ma to znaczy że albo wycieka albo silnik go spala.
Dolej oleju do poziomu jaki powinien być i sprawdź działanie kontrolki ciśnienia -przewód z czujnika daj na masę powinna świecić kontrolka.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: seat toledo problem z olejem

29 Gru 2010, 09:31

dzisiaj odpaliłem silnik i przejechałem parę metrów sprawdziłem i bagnet był opryskany na dość dużą wysokość następnie sprawdziłem raz jeszcze i sucho.Potem wyciągnałem bagnet i zdjąłem ten plastik z tej rurki,włożyłem bagnet i wtedy poziom idealnie się zgadzał możliwe,że ten plastik to ktoś włożył nie taki jak trzeba? bez tego jest ok
zajac
Nowicjusz

Miejscowość: Zamoście

Re: Seat toledo problem z olejem

31 Gru 2010, 21:41

Dolej oleju i po sprawie.
Maki
Początkujący

Miejscowość: z daleka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Amarok 4MOTION Volkswagen Amarok 4MOTION
    Amarok jest najmłodszym modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Jego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku w Argentynie, od maja 2012 roku samochód powstaje także w fabryce Volkswagena w Hanowerze. Dla Amaroka ...
    Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE Nowa Mazda6 zaawansowana technologia i-ACTIVSENSE
    Mazda Motor Corporation zaprezentuje technologie "i-ACTIVSENSE" w zupełnie nowej wersji modelu Mazda6, która będzie główną atrakcją tegorocznego Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu. "i-ACTIVSENSE" to seria zaawansowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light