Seat toledo problem z olejem

seat toledo problem z olejem

28 Gru 2010, 23:39

Postanowiłem sprawdzić olej.Okazało się,że poziom jest niski.Sprawdziłem jeszcze raz a tam sahara.Kontrolka nawet nie mrugnęła nigdy.Sprawdziłem po godzinie postoju i zero.Czy to już po moim aucie? Na tym oleju jest przejechane około 8000.
zajac
Nowicjusz

Miejscowość: Zamoście

Re: Seat toledo problem z olejem

29 Gru 2010, 08:19

Chociaż bagnet się nie macza to i tak w misce jest jeszcze trochę oleju. Co do tego czy masz po silniku to żadnej diagnozy nikt tu nie postawi, ale skoro 8tkm i oleju nie ma to znaczy że albo wycieka albo silnik go spala.
Dolej oleju do poziomu jaki powinien być i sprawdź działanie kontrolki ciśnienia -przewód z czujnika daj na masę powinna świecić kontrolka.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: seat toledo problem z olejem

29 Gru 2010, 09:31

dzisiaj odpaliłem silnik i przejechałem parę metrów sprawdziłem i bagnet był opryskany na dość dużą wysokość następnie sprawdziłem raz jeszcze i sucho.Potem wyciągnałem bagnet i zdjąłem ten plastik z tej rurki,włożyłem bagnet i wtedy poziom idealnie się zgadzał możliwe,że ten plastik to ktoś włożył nie taki jak trzeba? bez tego jest ok
zajac
Nowicjusz

Miejscowość: Zamoście

Re: Seat toledo problem z olejem

31 Gru 2010, 21:41

Dolej oleju i po sprawie.
Maki
Początkujący

Miejscowość: z daleka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie Audi e-tron GT concept - stylistyka i nadwozie
    Niskie, szerokie i z dużym rozstawem osi – oto proporcje klasycznego Gran Turismo. Wpisuje się w nie również Audi e-tron GT concept. Ma 4,96 m. długości, 1,96 m. szerokości i 1,38 m. wysokości. Lekka karoseria ...
    Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...

•