Seat toledo problem z swiatłami

Seat toledo problem z swiatłami

14 Paź 2013, 09:47

Witam otoz moj seacik jest dosc nie typowy poniewaz to jakas wersja sport czyli :
Seat toledo
Wersja 1m
1998 rok
1600 poj
101 km
tapicerka : skóra z welurem

1.Nie działaja mi swiatła wsteczne wymieniłem zarówki na nowe lecz to nie ten powod , znajomy stwierdził ze to moze byc czujnik właczania lecz nie wiem gdzie ich szukać ;/ Mozna prosic jakies zdjecie gdzie taki czujnik jest ?? Szukałem koło biegów ale nic nie widziałem tam ...

2. Następne to brak swiateł przeciwmgielnych przodnich i tylnych podejzewam ze zepsol sie przycisk od włączania poniewaz gdy je załaczam nie swieci mi sie przycisk ze zostały włączone , a z drogiej strony gdy mam włączony ten przycisk , otwieram dzrwi to pika ze mam zapalone swiatła które i tak nie swieca ... Macie jakies rady gdzie cos kupic i jak znalezc moje usterki w tym malo typowym seacie ...
marian19901
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 12 2009
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: seat toledo 1m
Silnik: 1.6 101km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: Seat toledo problem z swiatłami

14 Paź 2013, 20:46

http://seat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=159112 moze to pomoze

co do halogenów sprawdz kostki i sam włacznik
DamianVWB5
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 12 2003
Auto: VW Passat B5
Silnik: 1,6B 3B 101KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid
    Jetta Hybrid jest napędzana nowoczesnym silnikiem benzynowym (TSI o mocy 110 kW/150 KM) oraz silnikiem elektrycznym o mocy 20 kW – takiej samej, jak w XL1, jako skrzynia biegów montowana jest seryjnie automatyczna, ...
    1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja 1/4 mili Bemowo - Wielki finał Gecko Cup / relacja
    1/4 mili - Wielki finał Impreza połączyła w całość wszystkie atrakcje poprzednich rund. Było to zatem ostateczne rozstrzygnięcie pojedynku polskich maszyn z zagraniczną konkurencją. W szranki z polskimi mistrzami jednej czwartej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005