Sedan 4x4 do 25 tysięcy

11 Lip 2020, 15:33

Cześć, szukam sedana, ewentualnie kombi, z napędem 4x4
Silnik najlepiej uturbiona benzyna, moc co najmniej 180+
Skrzynia manualna chociaż fajnie jakby był jakiś sensowny automat
Budżet elastyczny, ale chciałbym wydać do 25 tyś na auto
Spalanie mnie nie przeraża, początkowe drogie naprawy również, byleby nie stało u mechanika tylko ma to jechać i brzmieć,

Czytałem opinie o tych autach i silnikach

A4 B6 1.8T najlepszy pod modyfikacje ale jest dużo trupów, 3.0 V6 opinie takie że drogie naprawy i dużo pali

A4 B7 2.0TFSi spotkałem się z dwoma stronami, jedni mówią że wciąga olej, drudzy że ten problem zaczyna się w audi a4 b8

Za to quattro to świetny napęd

Alfa Romeo 1.75TBi nie do znalezienia w Polsce, 3.2 JTS podobno nie jedzie jak na tą moc, problemy z nagarem, Q4 uciążliwy, lubi stukać i części mało dostępne i ogólne negatywne opinie o alfach..

Subaru Legacy, 2.5T lub 3.0 H6 nie mam informacji

Napiszcie swoje opinie o wyżej wymienionych autach
Polećcie coś od siebie
Keazy
Nowicjusz

Miejscowość: Legnica
Prawo jazdy: 02 02 2017
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A3
Silnik: 1.6 102km
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

12 Lip 2020, 16:32

W tym budżecie najsensowniejsza chyba będzie A4B6 1.8T BEX (w tej wersji nie było automatu, tylko 6-biegowy manual).

Subaru też fajna opcja i nie tak oklepana, ale brałbym je pod uwagę tylko jeśli masz dobrego mechanika wyspecjalizowanego w Subaru w okolicy.
Ossy
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2020
    Serdecznie zapraszamy przedstawicieli na Moto Session 2020, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2020 roku na terenie Targów Lublin. Już jutro rusza najbardziej odjazdowy weekend w Lublinie! Na zwiedzających ...
    Nietrzeźwy poranek wśród kierowców
    Aż jeden na czterech kierowców prowadzi samochód rano, po zaledwie kilku godzinach snu poprzedzonych spożywaniem dużych ilości alkoholu. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że aby w pełni wytrzeźwieć ...

•  
    • Warto przeczytać