Sedan do 25 tysięcy

Sedan do 25 tysięcy

23 Lip 2019, 21:03

Siemka :D
Przymierzam się do zmiany auta, obecnie jeżdżę Focusem mk2 fl 1.6 Diesel, planuję zakup sedana w benzynie, najlepiej z gazem, do 25k max (50% miasto/50% trasa, Moje przebiegi to max 20kkm rocznie). Od Auta oczekuję :

1. Benzyna/Benzyna + Gaz
2. Sedan 150km+ (Chcę auto w miarę dynamiczne)
3. Auto młodsze niż 2005 rok
4. Auto, które nie pochłonie mojego portfela (Naprawy części itd.)
5. Wygląd (Nie chcę auta na wzór np. Meganki, Citroena, nie podobają mi się owe auta)

Moje typy to :

- Honda Accord VII 2.4
- Mazda 6 II - 2.0
- BMW e90 320d 163km (To jedyny diesel, słyszałem dobre opinie o nim, ale wiem jak sprawa z utrzymaniem i silnikiem, słyszałem, że w e90 to tylko r6 ale nie znam się na BMW)

Coś doradzicie/odradzicie ?
Danielski
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus zbudował plac zabaw dla fanów off-roadu. I pięknych widoków Lexus zbudował plac zabaw dla fanów off-roadu. I pięknych widoków
    Długi weekend to świetna okazja, by wyskoczyć w plener. Dla niektórych oznacza to leżenie pod drzewem na kocyku, a dla innych przedzieranie się w gumowcach przez gęste zarośla. Fanów tych jakże odmiennych form ...
    (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie? (Nie)Bezpieczna muzyka w samochodzie i na rowerze - słuchać czy nie?
    Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez słuchania radia czy własnej muzyki. Jak to wpływa na bezpieczeństwo jazdy? Wiele zależy od rodzaju muzyki czy ustawionego poziomu głośności. Słuchanie muzyki ...

•