Sedan do 50.000 zł

Sedan do 50.000 zł

19 Lip 2019, 20:06

Witam!

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze auta. Poszukuję sedana do 50 tysięcy złotych. Koniecznie z automatyczną skrzynią biegów.

Zależy mi na tym, by auto było bezawaryjne, a części nie kosztowały fortuny. Chciałbym też, by auto było powyżej 2010 roku.

Jako że nie znam się za bardzo na motoryzacji, proszę Was, by przy polecanym aucie podać od razu o jaki silnik chodzi, bo z tymi pojemnościami też jest mi ciężko się połapać.

Pozdrawiam! :)
Warso
Nowicjusz

Re: Sedan do 50.000 zł

21 Lip 2019, 14:09

Volvo S60 II 1.6T/2.0T
Mercedes W204 1.8K
Lexus IS 250
Honda Accord VIII 2.0
Ossy
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002

Re: Sedan do 50.000 zł

21 Lip 2019, 14:45

Dziękuję za odpowiedź.

Najbardziej podoba mi się ten Mercedes. Rozumiem, że masz na myśli wersję 156 konną? Jak wyglądają części do takich aut? Trzeba liczyć się z dużymi kosztami przy wymianie części eksploatacyjnych?
Volvo też wygląda nieźle, ale słyszałem, że ponoć części do Volvo też wymagają grubego portfela. Co sądzisz o Fordzie Mondeo czy Avensisie?

Sam już nie wiem co warto wybrać i czym się sugerować. Mercedes podoba mi się najbardziej. Wygląda po prostu zaje*iście i to jednak Mercedes, ale boję się, że utrzymanie takiego auta będzie bardzo drogie :(
Warso
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czarny czy biały? odpowiednie kolory ubioru dla motocyklistów Czarny czy biały? odpowiednie kolory ubioru dla motocyklistów
    Część zdarzeń drogowych i wypadków z udziałem motocyklistów jest związana z trudnością w zauważeniu przez kierowców tych uczestników ruchu na drodze. Kluczowa jest oczywiście wielkość motocykla, ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•