Segment C/D - do 40k

Re: Segment C/D - do 40k

07 Lis 2019, 23:29

Po długich poszukiwaniach, znalazłem swój egzemplarz.
Padło na 508 2.0 HDi. :D
Zobaczymy jak się będzie sprawował
adamura88
Nowicjusz

Prawo jazdy: 19 10 1985
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

08 Lis 2019, 19:43

Powodzenia, no a 508 z 2.0 HDi to obecnie chyba jeden z najlepszych zakupów jeśli chodzi o cenę vs. to, co otrzymujesz.
Który rok (polift?) i jaka wersja silnikowa? Jak pierwsze wrażenia?
tomekdk
Stały forumowicz

Miejscowość: Dania
Auto: Civic VIII, C4 II, C5 III

08 Lis 2019, 20:01

Grudzień 2013, zarejestrowany już w 2014. Serwisowany tylko w ASO, salon PL, 89k km. 163KM. Bezwypadkowy i bezkolizyjny. Brak incydentów w raportach.
W środku praktycznie jak nowy. Z zewnątrz kilka odprysków i rys.

Pozytywnie zaskoczony zawieszeniem. Określiłbym je jako niemieckie. Czyli dość sztywno, ale jeszcze nie taczka :D
Skrzynia biegów raczej lepiej pracuje w Mondeo MK4, ale testowałem ją tylko na postoju.
W 508 nie ma tego efektu wklikiwania się.
Dynamika jest spoko. Spalanie niskie, mimo tego, że trzymam na trochę wyższych obrotach. Średnia z mojego 1k km to 5,5l, trochę miasta, ale w większości trasa szybkiego ruchu.
adamura88
Nowicjusz

Prawo jazdy: 19 10 1985
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielkie skrzydło i wloty na masce. Nadchodzi GR Supra 3000GT Concept Wielkie skrzydło i wloty na masce. Nadchodzi GR Supra 3000GT Concept
    Korona i berło to tradycyjne insygnia królów. Ale uniwersum tuningu rządzi się nieco innymi prawami. Tutaj od lat niepodzielnie panuje Toyota Supra, której symbolami są maska z wlotami powietrza i wielkie ...
    Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla
    Dzięki licznym poprawkom w konstrukcji wewnętrznej i mechanizmach dźwigni druga generacja pięcio- i sześciobiegowych skrzyń Opla w porównaniu z konkurencją uzyskała doskonałe wyniki w zakresie jakości zmiany biegów. ...

•