Seicento 900

Seicento 900

06 Lip 2016, 16:35

Witam 2 tygodnie temu kupiłem seicento i po jakimś czasie tyka coś pod maską. Od razu zaznaczę że w temacie motoryzacji jestem kompletnie zielony :D wiem tylko że gdy go kupiłem nie było tego tykania pod maską . Wstawiam filmik może uda się wam coś wywąchać :roll:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

marcino1322
Obserwowany

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 0.9
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Seicento 900

07 Lip 2016, 10:28

Jeśli to ma 900 pojemności, to pewnie silnik tyka, takie małe pierdzidła właśnie mają dźwięk jak tykanie.

A to, że jesteś absolutnie zielony, to fakt - jakiej rady spodziewasz się pisząc w temacie postu "Seicento 900" ..?
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego Ibiza FR testowana przez Marcina Dorocińskiego
    Nowy SEAT Ibiza hiszpański przedstawiciel segmentu B jest dostępny na rynku od niedawna w nowej generacji. Nie mogło to pozostać bez odpowiedzi Marcina Dorocińskiego, na co dzień jeżdżącego 211-konnym Leonem FR. Auto, które ...
    Hyundai i20 z instalacją LPG BRC Sequent 24.11 Hyundai i20 z instalacją LPG BRC Sequent 24.11
    Hyundai i20 z instalacją gazową utrzymuje 5-letnią potrójną gwarancję bez limitu kilometrów. Hyundai Motor Poland wprowadził do sprzedaży model i20 z instalacją LPG. Samochód z napędem na gaz dostępny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11