Seicento wgniecony błotnik, czy da się naprawić?

Seicento wgniecony błotnik, czy da się naprawić?

27 Kwi 2015, 15:17

Witam jak w temacie autko dziewczyny początki z motoryzacją i pierwsze wgniecenia i moje pytanie jest takie czy da się ten element odkręcić jeśli ktoś by powiedział gdzie są śruby mocujące i czy trzeba ściągać zderzak byłbym wdzięczny , ogólnie lakier nie jest uszkodzony tylko jest to wgniecenie , czy po zdjeciu elementu i wyklepaniu młotkiem gumowym od wewnątrz będzie dobry efekt ?:) dodaje foto i z góry dziekuje za odpowiedzi :)
Pozdrawiam :)
passat92
Aktywny

Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy od: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

Re: Seicento wgniecony błotnik, czy da się naprawić?

17 Maj 2015, 21:09

Ten błotnik da się odkręcić widać takie jakby linie do okoła. Mi się wydaję że śruby powinny być zlokalizowane w komorze od śilnika. Do okoła. Poszukaj w tej komorze śrub co trzymają ten błotnik. Zabardzo się nieznam.
Jakubw27
Nowicjusz

Zdjęcia: 1
Prawo jazdy od: 13 06 1999
Przebieg/rok: 26tys. km
Auto: Audi rs6
Silnik: 4.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

28 Maj 2015, 09:12

śruby da się odkręcić,nie wiem jedynie czy lokalizacja w komorze silnika to słuszny trop. Znasz się w ogóle na tym,poradzisz sobie z takimi naprawa i blacharskimi? Bo jeżeli nie to wg mnie lepszym zdaniem będzie wizyta u blacharza,koszty nie powinny być duże.
MotoAutko
Początkujący

Prawo jazdy od: 14 03 2002
Auto: Seat Leon 1.6
Typ: Hatchback

09 Cze 2015, 12:54

Niemal wszystko da się naprawić w tym również uszkodzenie jakie widnieje na zdjęciu,wystarczy znaleźć dobrego blacharza czy lakiernika,bo same elementy znajdziesz w sklepach internetowych,tym się zajmujemy na co dzień i chętnie pomożemy.
Eperfekt
Początkujący

Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Seat
Silnik: Ibiza 1.9
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro
    Z taśmy produkcyjnej w nowej fabryce Audi w San José Chiapa, zjechało ośmiomilionowe Audi z napędem na cztery koła quattro. Technika ta zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ogromną radość z prowadzenia samochodu, ...
    Prowadzenie samochodu na głodzie Prowadzenie samochodu na głodzie
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Jaguar