Sensor poduszki audi a6

sensor poduszki audi a6

05 Cze 2010, 16:41

Witam!
Prosaze o pomoc w rozwiazaniu nastepujacego problemu.
Jakis czs temu zapalila mi sie kontrolka poduszki powietrzne(audi a6 2005 2.4 benzyna) po wizycie w serwisie stwierdzono uszkodzenie sensora w dzwiach kierowcy,ale ze nie mieli go kazali mi czekac az sprowadza,skontaktowalem sie z innym serwisem i przeslano mi go.
Nastepnie wymienil mi go kolega numery sensora i model zgadzal sie ,ale blad pozostal oczywiscie kasowal bledy VAGiem ,co moze bys tego przyczyna?
eira101
Nowicjusz

Miejscowość: czestochowa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2 [A] Spark I 1,0 / Ka I 1,3 / Atos 1,1 / Agila A 1,0 / Twingo I 1,2
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment A - silnik benzynowy o mocy około 60KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Chevrolet Spark I 1,0 - 66KM - Ford Ka I ...
    Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team
    Zespół Renault Sport Formula One zaprosił do Londynu przedstawicieli międzynarodowych mediów i swoich partnerów na premierę bolidu R.S.17, w którym kierowcy zespołu będą ścigać się w nadchodzącym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wisła zimą
      wew3
      Toyota Auris, przednie lampy, 2015
      Przejście dla pieszych, samochód przed przejściem