Serwis ASO Mercedes-benz

Serwis ASO Mercedes-benz

17 Gru 2011, 20:15

Słuchajcie serwisuje swoje auta w Mercedesie w Jeleniej Górze i ostatnio pojechałem Sprinterem na wymiane oleju + filtr + filtr powietrza i wszystko pięknie ładnie poza czekaniem w poczekalni dwie godziny nie wiem co oni tam tyle robili niby auto po wymianie jeszcze dali na diagnostyke do darmowego sprawdzenia :) ale jak dostałem fakturę to się zagotowałem otóż napisali że wymiana oleju z filtrem trwała 40 min no ok ale wymiana filtra powietrza która zajmuje góra 10 min napisali że trwała 50 min no to sobie pomyślałem że chyba z dostawą części z drugiego końca miasta i zażądali za to 84 zł masakra normalnie w tych serwisach nie wiedzą ile już mówić za drobne naprawy masakra do kwadratu normalnie :)
<ZABRZAN>
Ciało rzucone na łoże traci na oporze :)
zabrzan13
Aktywny

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 11 02 2007
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mercedes ML w163
Silnik: 2.7 CDI
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...
    Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi A6 C5, białe
      Land Rover Defender, model RC, offroad, 4
      Mazda 6 AWD, jasne wnętrze
      GTP Light