Serwis Car audio Bydgoszcz/Grudziadz/Chojnice

Serwis Car audio Bydgoszcz/Grudziadz/Chojnice

19 Lis 2015, 17:59

Witam otóż posiadam seata ibizę 2 FL 2002r i jak każdy wie samochód ten posiada fabrycznie wmontowanego kaseciaka,
A wygląda to tak:
Image
Szukam jakiegoś serwisu czy coś w W/w temacie, który byłby w stanie wymontować mi tego kaseciaka i wmontować moje własne radio.
A wyglądać ma to mniej więcej tak:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Wiem, że jest masa poradników jak zrobić to samemu ale niestety jestem niezbyt biegły w tych tematach, dlatego wolę dać to do kogoś kto zrobi to bez problemu i porządnie..
Może znacie jakiś serwis czy coś w woj kuj-pom najlepiej okolice chojnic, grudziadza, bydgoszczy.
Pozdrawiam
azii666
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 10 2015
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    BMW Concept serii 6 Coupé 2010 BMW Concept serii 6 Coupé 2010
    BMW Concept serii 6 Coupé to sportowy samochód dla koneserów piękna, którzy cenią luksus i przełomowe technologie. Koncept symbolizuje pasję zespołu projektantów BMW, znajdującą odzwierciedlenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mazda rim
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Nissan 350Z
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7