Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

29 Gru 2013, 20:07

Witam :!:
Od kilku tygodni mam problem z Climatronic`iem. Gdy uruchomię silnik, włączę klimatyzację na dowolne ustawienie w trybie "AUTO", to spod maski, chyba ze sprężarki, dochodzi bardzo nieprzyjemny dźwięk, jakby zużyte łożysko albo coś w tym stylu.
Gdy przełączę na tryb "ECON", dźwięk natychmiast znika.
Czy możecie mi polecić serwis, który zajmie się naprawą porządnie "od A do Ż"? Wolę, żeby wzięli ode mnie 20zł czy 50zł więcej niż konkurencja, ale żeby wszystko było należycie wykonane :ok:
Nie chcę dłubać samemu, bo mam o tym zerowe pojęcie.

Pozdrawiam :!:
TDI.SUBARU
Początkujący

Zdjęcia: 1

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Klasy G Mercedes Klasy G
    Luksusowy Mercedes Klasy G także ma wojskowe korzenie. Prace nad niemiecką terenówką rozpoczęto w 1972 roku. Początkowo samochód trafił między innymi do armii Niemiec, Szwajcarii, Argentyny oraz Iranu. Dostępna ...
    [C] Almera N16 1,8 / Megane II 1,6 / Toledo II 1,8 / S40 I 1,8 [C] Almera N16 1,8 / Megane II 1,6 / Toledo II 1,8 / S40 I 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 120KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Nissan Almera N16 1,8 - 116KM - Renault ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      Moto Piknik Olsztyn 2012
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Ciężarówki Mitsubishi Fuso