Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

29 Gru 2013, 21:07

Witam :!:
Od kilku tygodni mam problem z Climatronic`iem. Gdy uruchomię silnik, włączę klimatyzację na dowolne ustawienie w trybie "AUTO", to spod maski, chyba ze sprężarki, dochodzi bardzo nieprzyjemny dźwięk, jakby zużyte łożysko albo coś w tym stylu.
Gdy przełączę na tryb "ECON", dźwięk natychmiast znika.
Czy możecie mi polecić serwis, który zajmie się naprawą porządnie "od A do Ż"? Wolę, żeby wzięli ode mnie 20zł czy 50zł więcej niż konkurencja, ale żeby wszystko było należycie wykonane :ok:
Nie chcę dłubać samemu, bo mam o tym zerowe pojęcie.

Pozdrawiam :!:
TDI.SUBARU
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Przygotowaliśmy krótki filmik który pokazuje jak samodzielnie wymienić filtr kabinowy w samochodzie Toyota Yaris II oznaczenie modelu (P9) produkowanego w latach 2005-2010. Procedura wymiany filtra jest bardzo ...
    Audi RS Q3 - pierwszy RS linii modelowej Q Audi RS Q3 - pierwszy RS linii modelowej Q
    Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, marka z Ingolstadt zaprezentuje Audi RS Q3, pierwszy model RS w cieszącej się ogromnym zainteresowaniem rodzinie Q. Ten wyjątkowy samochód łączy w sobie przemyślaną ...

•  
    • Fiat Bravo
      Seat Mii - widok z boku
      Men's Day 2010
      Ferrari F430, wnętrze