Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

Serwis klimatyzacji(Climatronic) Łódź - możecie coś polecić?

29 Gru 2013, 20:07

Witam :!:
Od kilku tygodni mam problem z Climatronic`iem. Gdy uruchomię silnik, włączę klimatyzację na dowolne ustawienie w trybie "AUTO", to spod maski, chyba ze sprężarki, dochodzi bardzo nieprzyjemny dźwięk, jakby zużyte łożysko albo coś w tym stylu.
Gdy przełączę na tryb "ECON", dźwięk natychmiast znika.
Czy możecie mi polecić serwis, który zajmie się naprawą porządnie "od A do Ż"? Wolę, żeby wzięli ode mnie 20zł czy 50zł więcej niż konkurencja, ale żeby wszystko było należycie wykonane :ok:
Nie chcę dłubać samemu, bo mam o tym zerowe pojęcie.

Pozdrawiam :!:
TDI.SUBARU
Początkujący

Zdjęcia: 1

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny Audi e-tron GT concept - elektryczny samochód koncepcyjny
    Audi e-tron Trzecie. W Los Angeles, światowej stolicy filmu, na odbywającej się tam wystawie motoryzacyjnej cztery pierścienie przedstawiają nową gwiazdę. Zobaczyć tu można przygotowane specjalnie na to wydarzenie auto koncepcyjne ...
    Nowy Duster 2018: w 100% zmieniony design nadwozia Nowy Duster 2018: w 100% zmieniony design nadwozia
    Wszystkie zewnętrzne elementy zostały przeprojektowane i zyskały bardziej wyraziste kształty, które podkreślają siłę charakteru auta. Wnętrze Nowego Dustera oferuje wyższy poziom komfortu bez kompromisów. Zdecydowanie ...

•