Siena gaśnie do momentu rozgrzania silnika

[siena] gaśnie do momentu rozgrzania silnika

16 Cze 2010, 21:20

Witam. Mam następujący problem, pojawił się on nagle. Mam gaz I generacji bez sekwencji. Pewnego dnia wsiadłem do samochodu, przełączam na gaz po czym obroty momentalnie spadają i samochód gaśnie. Pomyślałem ,że to gaz się rozregulował (po ostatnim wystrzale ,przy którym ucierpiał filtr powietrza objawy były b podobne). Jednak teraz wygląda to troche inaczej. Po przejechaniu ok 1-2 km, silnik silnik się troche na grzeje to po przełączeniu na gaz jest wszystko ok. Jakieś 3 tyg temu mechanik mówił o słabym stanie parownika przy czym dodał ,że jeszcze rok-dwa posłuży. Czy to może być od tego?
Freemind
Nowicjusz

Miejscowość: Ostrowiec Św

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda KAROQ - kompaktowy SUV Skoda KAROQ - kompaktowy SUV
    Nowy kompaktowy SUV ŠKODY będzie nosił nazwę KAROQ. Jego nazwa i pisownia pochodzą z języka Alutiiq, używanego przez przedstawicieli rdzennego plemienia mieszkającego na wyspie, przy południowym wybrzeżu Alaski. Nazwa ...
    Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004) Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004)
    Geneza Audi A4 o oznaczeniu producenta B6 wprowadzono do sprzedaży w 2000 roku jako sedan. W następnym roku dołączyła wersja kombi, a w 2002 roku kabriolet. Samochód dzieli wiele rozwiązań z poprzednim modelem o oznaczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      Jaguar