Silnik Celica 2.2 GT 5S-FE

Silnik Celica 2.2 GT 5S-FE

22 Sty 2014, 11:08

Witam mam pytanie szukam części do silnika (np pompa wody) na allegro jest mało do Celicy z tym silnikiem albo wcale nie znajduje pytanie czy częsci które są do Toyoty Camry z silnikiem 2.2 o tym samym oznaczeniu (5S-FE) mogę traktować jako pasujące do mojej Celicy?
Stuknij mnie, my stukniemy Ciebie-strzeżony przez MAFIĘ :)
rysiuxxx
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Giżycko
Auto: Toyota (USA) Celica V
Silnik: 2.2 GT
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1990

Re: Silnik Celica 2.2 GT 5S-FE

23 Sty 2014, 01:13

rysiuxxx napisał(a):Witam mam pytanie szukam części do silnika (np pompa wody) na allegro jest mało do Celicy z tym silnikiem albo wcale nie znajduje pytanie czy częsci które są do Toyoty Camry z silnikiem 2.2 o tym samym oznaczeniu (5S-FE) mogę traktować jako pasujące do mojej Celicy?

Naucz się korzystać ze stronki http://www.toyodiy.com jest też tam zakładka w która wchodzisz i wpisujesz numer części i wyskoczą Ci wszystkie modele tojki gdzie była wkładana ta część.
Jeżeli nawet numer do końca się nie zgadza to i tak bardzo jest duże prawdopodobieństwo że część będzie pasować.
Pompa wody od 5sfe z camry będzie pasić.
Uważaj na specy od zawyżania cen części do tojki ostatnio pan hurtowo próbował mi wcisnąć przednie łożyska za 40% więcej niż w innym sklepie.

Jak już będziesz miał numer części to wpisz go na google i wyskoczy Ci kilka miejsc gdzie możesz kupić OEM albo jakiś zaminnik.

P.S
Wklejam Ci numery pompek i roczniki
16100-79135 (09/1989 - 07/1991)
16100-79185 (09/1991 - 08/1993)
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna

Re: Silnik Celica 2.2 GT 5S-FE

23 Sty 2014, 11:24

Dzięki bardzo o to mi chodziło :) Pozdrawiam
Stuknij mnie, my stukniemy Ciebie-strzeżony przez MAFIĘ :)
rysiuxxx
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Giżycko
Auto: Toyota (USA) Celica V
Silnik: 2.2 GT
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1990
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kopiowanie samochodów Kopiowanie samochodów
    Policyjne źródła donoszą,że w ostatnim czasie bardzo wzrosła ilość kradzionych samochodów.A właściwie nie kradzionych,ale kopiowanych.Polega to na tym,że kradzione sa dokumenty samochodu i na ich podstawie jest ...
    Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium
    Pierwszy SUV w przeszło 100-letniej historii włoskiej marki. W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują z cechami charakterystycznymi dla marki. Linia nadwozia odzwierciedla bezkompromisowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005