Silnik gaśnie - Audi A4

Silnik gaśnie - Audi A4

17 Cze 2010, 07:42

Witam
Wiem, że ten temat był już nie raz poruszany. Na prawie większości był problem z imo. U mnie sytuacja wygląda nie co inaczej, gdyż jakiś czas temu usunąłem go.
Od jakiegoś czasu silnik nie odpala mi za drugim razem. Dopiero po restarcie kompa mogłem ruszyć. Lecz gdy go wyłączyłem znowu nie odpalał. Po podłączeniu pod Vag-a wyskoczył mi błąd czujnika Halla (teoretycznie to powinno być winne nie odpalaniu silnika ). Troszkę poczytałem i w końcu go wymieniłem. Teraz komp mi nic nie wskazuje. Silnik nadal mi odpala tylko po restarcie.
I już w końcu mam dość . Nie wiem gdzie szukać przyczyny takiego zachowania.
Proszę o pomoc, o jakąś wskazówkę

Z góry wielkie dzięki

[ Dodano: Wto Cze 22, 2010 06:23 ]
Jeżeli ktoś będzie miał podobne objawy, zalecam od razu udać się do magika od elektroniki.
U mnie komp zaczął świrować. Wystarczyło wgrać nowe sterowniki i autko jak nowe.
twardy.at
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Zagato Roadster 2012 BMW Zagato Roadster 2012
    BMW Zagato Roadster to eleganckie wcielenie BMW Zagato Coupé, Koncept jest niezwykle trójwymiarowy, szeroki i odznacza się masywnie wyprofilowanym przodem. Przednia sekcja została dynamicznie pochylona i osadzona ...
    Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy? Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy?
    Zwłaszcza jesienią kierowca powinien zadbać o czystość szyb oraz świateł w swoim samochodzie. To czas, gdy deszcze i mgła mogą negatywnie wpływać na widoczność, a w dodatku przy kiepskiej pogodzie auto łatwiej ulega zabrudzeniu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda