Silnik wycieraczek o ruchu wahadłowym

Silnik wycieraczek o ruchu wahadłowym

19 Mar 2011, 12:12

witam jest to mój pierwszy post tak więc za wszystkie pomyłki z góry przepraszam

czy ktoś z forumowiczów orientuje się może w czy w jakimś samochodzie są montowane wycieraczki które na wyjściu dają ruch wahadłowy??? robię stanowisko w którym chcę zainicjować ruch wycieraczek ale nie chcę stosować dodatkowych przekładni, czy stosuję się gdzieś takie silniczki z przekładnią wewnątrz?? chyba jest taki w fiacie uno ale tam chyba jest tylko jeden bieg a mi przydałyby się dwa, proszę o rady....dzięki
wilq696
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

Re: Silnik wycieraczek o ruchu wahadłowym

20 Mar 2011, 08:21

Dokładnie w uno i mercedes to jedyna rzecz która łączy te dwa auto to pojedyncza wycieraczka. Fiat ma 2 biegi i czasowy, chyba że jakaś 900 to wtedy zubożona wersja i może mieć 1.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami
    Pieszy który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza terenem zabudowanym, będzie miał obowiązek noszenia elementów odblaskowych tak zakłada nowelizacja Prawa o ruchu drogowym, która została podpisana ...
    Jak bezpiecznie holować samochód osobowy? Jak bezpiecznie holować samochód osobowy?
    Niezależnie od tego ile jeździmy samochodem dużo czy też mało nie możemy założyć, że nie przytrafi nam się awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, gdy do takiej sytuacji dojdzie? Po ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Jaguar