Skoda Fabia vs Seat Ibiza II FL

10 Cze 2011, 09:27

Które z tych aut polecacie bardziej? Szukam małego, w miarę taniego w ekslaatacji auto w miarę bezawaryjnego? Czy te dwa modele są takimi, czy warto się nad nimi powaznie zastanowić? Jeśli tak, który mi polecicie?
mumingo
Aktywny
 
Posty: 276
Miejscowość: Trzebnica/Wrocław

10 Cze 2011, 19:31

Tego który będzie w lepszym stanie technicznym. Te samochody to bliźniaki. Inny znaczek na masce, troszkę inny charakter, reszta taka sama.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

11 Cze 2011, 15:49

a może zamiast Ibizy, dobrą alternatywą będzie Cordoba I po Liftingu?

Co powiecie na temat tego konkretnego ogłoszenia??

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
dominiqs
Początkujący
 
Posty: 135
Miejscowość: Trzebnica

11 Cze 2011, 21:50

Fabia to technicznie nowszy samochód ma 4 gwiazdki w euro ncap a ibiza 3
ale to nic pare razy widziałem czym się kończy spotkanie z fabią :) na fabii pare zarysowań a drugie auto masakra :) z resztą sam miałem fabie i fajna była chociaż wg mojej opinii ibiza wygląda bardziej elegancko i sportowo ;)
bacu55
Nowicjusz
 
Posty: 3
Miejscowość: Skwierzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Hybrydy na tory (i OS-y)!
    Samochody hybrydowe kojarzą się głównie z oszczędnością i ekologią. Ale ich dominacja w legendarnym, 24-godzinnym wyścigu Le Mans doskonale pokazuje, że spalinowo-elektryczny napęd to nie tylko niższe zużycie paliwa, ...