Skoda Fabia vs Seat Ibiza II FL

Skoda Fabia vs Seat Ibiza II FL

10 Cze 2011, 09:27

Które z tych aut polecacie bardziej? Szukam małego, w miarę taniego w ekslaatacji auto w miarę bezawaryjnego? Czy te dwa modele są takimi, czy warto się nad nimi powaznie zastanowić? Jeśli tak, który mi polecicie?
mumingo
Początkujący

Miejscowość: Trzebnica/Wrocław

Re: Skoda Fabia vs Seat Ibiza II FL

10 Cze 2011, 19:31

Tego który będzie w lepszym stanie technicznym. Te samochody to bliźniaki. Inny znaczek na masce, troszkę inny charakter, reszta taka sama.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

11 Cze 2011, 15:49

a może zamiast Ibizy, dobrą alternatywą będzie Cordoba I po Liftingu?

Co powiecie na temat tego konkretnego ogłoszenia??

[link wygasł]
dominiqs
Początkujący

Miejscowość: Trzebnica

11 Cze 2011, 21:50

Fabia to technicznie nowszy samochód ma 4 gwiazdki w euro ncap a ibiza 3
ale to nic pare razy widziałem czym się kończy spotkanie z fabią :) na fabii pare zarysowań a drugie auto masakra :) z resztą sam miałem fabie i fajna była chociaż wg mojej opinii ibiza wygląda bardziej elegancko i sportowo ;)
bacu55
Nowicjusz

Miejscowość: Skwierzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja
    Cześć, pokażę Wam jak działa glikometr przyrząd którym możemy przetestować temperaturę wrzenia i przemarzania płynu chłodniczego który znajduje się w układzie chłodzenia samochodu. Dlaczego warto kontrolować ...
    Land Cruiser 3.0 D-4D Powerboost Land Cruiser 3.0 D-4D Powerboost
    Land Cruiser 3.0 D-4D Powerboost rozwija moc 225 KM (o 35 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 500 Nm (w zakresie 1700-2800 obr./min., o 80 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Charakterystykę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11