Skoda Felicia 1.6 - po długiej przerwie nie odpala.

Skoda Felicia 1.6 - po długiej przerwie nie odpala.

16 Gru 2010, 00:15

Problem jest taki, że przez nieco ponad tydzień nie jeździłem, samochód stał na mrozie i akumulator się rozładował. Po paru dniach włożyłem naładowany i na początku chciałem tylko wypryskać letni płyn - po tym w okolicach bezpieczników zaczęło dość szybko "tykać", ale silnik odpalił prawie normalnie, z tym, że po około 0,5-1 minuty zgasł, za drugim razem to samo (nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy nie, ale gasł za każdym razem, gdy trzasnąłem drzwiami). Po drugim zgaśnięciu tykanie ustało, a silnik przestał odpalać. Rozrusznik kręci, pompę chyba też słychać (nie jestem pewien), z rury czuć lekko spalinami. Co może być nie tak? Silnik benzynowy 1.6, 1997.
_Mithrandir
Nowicjusz

Miejscowość: Pomorze

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...
    Nowa SKODA Octavia Combi, przestronne i funkcjonalne wnętrze Nowa SKODA Octavia Combi, przestronne i funkcjonalne wnętrze
    Podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Genewie, odbywających się w dniach 5-17 marca 2013 roku, SKODA zaprezentuje model Octavia Combi trzeciej generacji. SKODA kontynuuje swoją ofensywę modelową. Kilka ...

•  
    • Jeep Grand Cherokee SRT
      Volvo S40, tylne nadkole
      Wiesmann GT MF5, cabrio
      Infiniti FX50 S