SKODA na Danone Nations Cup - Stadion Narodowy w Warszawie

SKODA na Danone Nations Cup - Stadion Narodowy w Warszawie

10 Wrz 2012, 11:46

SKODA została oficjalnym sponsorem Światowego Finału Danone Nations Cup, który w tym roku odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Światowy Finał Danone Nations Cup, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 9 września, jest po raz pierwszy organizowany w Polsce. Zagra na nim blisko 560 młodych piłkarzy z 40 krajów całego świata. Wszystkim rozgrywkom przyglądać się będzie ambasador turnieju – światowej sławy piłkarz Zinedine Zidane. Polskę reprezentować będzie drużyna OZPN Gorzów Wielkopolski.

SKODA, jako oficjalny sponsor wydarzenia, zaprasza wszystkich zainteresowanych do swojego stoiska, na którym podziwiać można interaktywne eksponaty Centrum Bezpieczeństwa SKODA AUTOLAB. Na zwiedzających czekać będą instruktorzy SZKOŁY AUTO SKODY, którzy są gotowi odpowiedzieć na pytania dotyczące bezpiecznego, ekologicznego i ekonomicznego podróżowania samochodem.

Najmłodsi będą mogli sprawdzić swój czas reakcji oraz poznać zasady działania przekładni skrzyni biegów. Ponadto, odwiedzający otrzymają vouchery, które przy zakupie jednego biletu do SKODA AUTOLAB upoważniają do odebrania drugiego biletu gratis. Centrum znajdować się będzie w podwarszawskich Markach przy CH M1 od 12 września br.

Dodatkowo, na czas imprezy SKODA udostępnia organizatorom flotę swoich samochodów.

Turniej piłkarski DNC to nie tylko pełne emocji rozgrywki sportowe, ale także okazja do spędzenia czasu w gronie najbliższych. W specjalnie zbudowanej rodzinnej strefie rozrywki będzie można wziąć udział w konkursach, zdobyć wiedzę z zakresu zdrowego żywienia, dbania o środowisko, a także stworzyć swój własny, niepowtarzalny jogurt. SKODA zaprasza całe rodziny do uczestnictwa w imprezie.

Bilety na Światowy Finał DNC dostępne są w cenie 10 zł. Zysk z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom w ramach programu "Podziel się Posiłkiem".

POLECAMY Skoda Yeti Sochi

Zapraszamy na Danone Nations Cup i stoisko SKODA AUTOLAB na Stadionie Narodowym w Warszawie!

źródło: Skoda
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3108
Zdjęcia: 11625
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Aston Martin Vanquish Vision Aston Martin Vanquish Vision
    Ten zupełnie nowy model Astona Martina będzie się wyróżniał centralnie umieszczonym silnikiem z tyłu Jest to całkowicie nowa konstrukcja która została zbudowana od podstaw i nie bazuje na żadnym z poprzednich ...
    Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI Koniec świata odwołany! Rozpoczęła się epoka MINI
    Koniec świata odwołany. Czas na zabawę! W wielu krajach Ameryki Środkowej, takich jak Meksyk czy Gwatemala, 21 grudnia 2012 odbyły się huczne uroczystości na powitanie nowej ery. Data pochodzi ze źródeł historycznych ...

  •