Skoda Ocatvia RS

Skoda Ocatvia RS

04 Maj 2011, 13:06

Witam!

Mam w firmie SKODĘ OCTAVIE RS z 2007 roku o mocy 147KW i pojemności 1984cm3 (seria silnika BAE) moje szefostwo usilnie próbuje założyć gaz na tym modelu auta. Trochę się zapoznałem z instalacjami gazowymi BRC, Tatarini , Prinsa czy Landi Renzo rozmawiałem z serwisami , które instalują instalacje w/w/ producentów. Auto jest na bezpośrednim wtrysku paliwa i akurat do tej serii silnika nikt mi nie chciał się podjąć instalacji , bo nie podobno nie ma kompletnych zestawów instalacyjnych.

Jedyny serwis, który może się podjąć instalacji na tym aucie będzie bazował na różnych producentach podzespołów.

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć co o tym sądzi , albo czy ktoś próbował w tym modelu auta zakładać gaz ?

Pozdr.
Łukasz
Lucki
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

Re: Skoda Ocatvia RS

04 Maj 2011, 20:26

Warsztat który chce zamontować w tym silniku gaz chce eksperymentować - ja bym na to nie pozwolił. Taka skoda jest testowana od kilku miesięcy w Landirenzo polska. Możesz tam zadzwonić. Poproś o połaczenie z kierownikiem działu technicznego. U tego Pana powinienieś uzyskać informacje kiedy do tego modelu będzie dopuszczony zestaw i gdzie możesz go zamontować
Migaz
Zaawansowany

Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

05 Maj 2011, 12:12

Migaz napisał(a):Warsztat który chce zamontować w tym silniku gaz chce eksperymentować - ja bym na to nie pozwolił. Taka skoda jest testowana od kilku miesięcy w Landirenzo polska. Możesz tam zadzwonić. Poproś o połaczenie z kierownikiem działu technicznego. U tego Pana powinienieś uzyskać informacje kiedy do tego modelu będzie dopuszczony zestaw i gdzie możesz go zamontować

Dziękuje za odpowiedz.

Pozdrawiam
Lucki
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

14 Maj 2011, 17:08

Instalka Landi Renzo jest testowana w Seacie(nie pamiętam modelu) z bezpośrednim wtryskiem,z doskonałymi rezultatami,osiągi silnika nic nie spadły.Na ileś tam cyklów wtrysków LPG, pojawia się cykl wytrysku benzyny(chłodzenie wtryskiwaczy) i problem rozwiązany.Zawsze Landi Renzo uważałem za Number One i się nie zawiodłem! :grin:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe? Jak sprawnie przebrnąć przez naprawy powypadkowe?
    Udział w wypadku lub stłuczce niesie za sobą lawinę konsekwencji. Najważniejsze jest życie i zdrowie uczestników zdarzenia, ale zaraz potem nasza uwaga skupia się na uszkodzonym samochodzie. Wyłączenie pojazdu z użytkowania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009