Skoda Octavia 2, Klimatyzacja, Śląsk.

Skoda Octavia 2, Klimatyzacja, Śląsk.

21 Sty 2010, 12:37

Witam serdecznie,

na wstępie zaznacze, ze uzywałem opcji szukaj ale mi nie pomogła. Szef swojego czasu obił swoją Octavie 2 z 2007 roku. Chciałby zamontowac nową klimę. Jakie miejsce mozecie polecić na śląsku zeby było dobrze zrobione i w przystepnej cenie? Najpierw jednak jakość, a później będziemy porownywać cenowo. Dostałem namiary na: Kokar

Koszt 5000 zł i gwarancja 2 lata na cześci i montaż.

Czytalem gdzieś na forum, że w Piotrkowie jest super serwis, biorą zimą 3700 zł ale niestety troche za daleko.

pozdrawiam,

Tymczasowy uzytkownik ;)
Ostatnio edytowany przez tymczasowy, 22 Sty 2010, 01:01, edytowano w sumie 1 raz
tymczasowy
Nowicjusz

Miejscowość: chorzów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co to jest amaksofobia i jaki ma wpływ na prowadzenie pojazdów? Co to jest amaksofobia i jaki ma wpływ na prowadzenie pojazdów?
    Duszności, zawroty głowy, nadmierne pocenie się, niezdolność do jasnego myślenia, strach przed wypadkiem czy ataki lęku to niektóre z objawów amaksofobii(1), czyli lęku przed prowadzeniem samochodu. Paniczny ...
    Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo Nowe silniki Drive-e i automatyczne skrzynie biegów Volvo
    O ile pokazane na targach IAA Volvo Concept Coupe nie będzie produkowane, o tyle jego silnik jeszcze w tym roku trafi do klientów. Otworzy on nową rodzinę czterocylindrowych silników Drive-E o pojemności 2.0. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport