Skoda octavia I za ok ok 8/9 tyś. Możliwe?

Re: Skoda octavia I za ok ok 8/9 tyś. Możliwe?

06 Lis 2015, 10:29

Barolu mój drogi czyli pozycje 3 odpuszczam sobie :)
Słyszałem taką informacje, że w salonach można nabyć używaną skode jeśli ktoś oddaje np w rozliczenie czy coś w tym rodzaju. To prawda?
Nelson
Nowicjusz

Auto: Nie mam
Typ: Hatchback

06 Lis 2015, 10:48

Nie tylko Skode,czasami ktoś zostawia inne auto a bierze nową Skode,zakup tam też warto rozważyć.
A może taki Saab?
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

06 Lis 2015, 12:19

Sprawdziłem i faktycznie potrafią mieć w tych salonach fajne oferty. Szkoda, że nie pode mnie :)
A saab mi sie nie podoba. Wygląda staro. I sprawia wrażenie nie komfortowego i nie pakownego. A poza tym nie wiem co na to mój mechanik. Uparłem się na skode. Sam rozumiesz.
Nelson
Nowicjusz

Auto: Nie mam
Typ: Hatchback

07 Lis 2015, 10:57

No akurat ten model jest mega wygodny i pakowany.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Auris Hybrid - kompaktowy hatchback do miasta Toyota Auris Hybrid - kompaktowy hatchback do miasta
    Pod maską znajduje się silnik benzynowy o pojemności 1,8 litra pracujący w cyklu Atkinsona, który w połączeniu z agregatem elektrycznym oferuje moc na poziomie 136 KM. Napęd przekazywany jest za pomocą stanowiącej ...
    Volkswagen Golf GTI - produkcja seryjna Volkswagen Golf GTI - produkcja seryjna
    Legenda powraca: seryjny, Golf GTI opuścił linię montażową fabryki Volkswagena w Wolfsburgu. Premierowe auto to pięciodrzwiowy GTI z pakietem Performance w kolorze czerwonym Tornado ze sportowymi fotelami w klasyczną kratę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Bentley mulsanne
      Chevrolet Camaro, żółty, przód, 2015
      Alufelga lexani 30 cali